Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Çeşme Belediye Başkan adayı Lal Denizli, mahalle ziyaretleri ve halk buluşmalarıyla dolu yoğun bir programı tamamladı.

Sabahın erken saatlerinde Alaçatı

Sabahın erken saatlerinde Alaçatı Sağlık Ocağı’nı ziyaret eden Denizli, sağlık hizmetlerinin yerel halk tarafından nasıl karşılandığını ve sağlık alanındaki ihtiyaçları değerlendirdi.

IMG 20240320 WA0069

İZMİR _Ardından, Alaçatı’daki esnafı ziyaret ederek bireysel işletmelerin ve toplu ticaretin durumu hakkında bilgi aldı. Esnafla yaptığı görüşmelerde, ekonomik zorluklar ve işletmelerin karşılaştığı güçlükler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 

Akşam saatlerinde, Reisdere Pazaryeri’nde düzenlenen iftar yemeğine katılarak mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Burada, vatandaşlar ile sohbet etme fırsatı yakalayan Denizli, onların görüşlerini ve taleplerini dinledi.

IMG 20240320 WA0053

Günün sonunda, Ovacık Mahallesi’nde Muhtarlık Önü’nde düzenlenen Ovacık Mahalle Buluşması’na katılan Lal Denizli, mahalle sakinleriyle samimi bir şekilde sohbet etti. Vatandaşların mahalledeki sorunları ve beklentileri hakkında bilgi topladı ve onlara projelerini anlattı.

 

IMG 20240320 WA0053 1

ÇOCUKLAR İÇİN ÇALIŞACAĞIZ!

 

Miting sırasında kendisine seslenen çocuklara ithafen bazı söylemlerde bulunan Lal Denizli, çocukların geleceği ve yaşam şartlarını düşündüğünü vurgulayarak, düşüncelerini ’İyi ki varsınız çocuklar! Sizin için en güzel dönemi başlatacağız. Sizler için çalışacağız, sizler bizim yaşadığımız sıkıntıları yaşamayın diye buradayız.’’ Şeklinde dile getirdi.

 

 

KENDİ ÖZ ÜRETİMİMİZ İÇİN TARIM DESTEKLERİMİZ OLACAK, TARIM KAZANACAK!

 

Halkın desteği ve umudunu güçlü bir şekilde hissettiğini ve bu umuttan güç aldığını dile getiren Lal Denizli, sizlerin umudu Çeşme’ye kazandıracak olan umuttur diyerek sözlerine şu şekilde devam etti:’’ Bizler aslında yatırım almış bölgeler olsak da henüz hak ettiğimiz seviyede değiliz. Sizlerin umudu ve çalışmalarımız ile Çeşme’yi hak ettiği yere taşıyacağız.’’ dedi ve devam etti. ‘’Ovacık, tarımla bütünleşmiş ve tarihi boyunca verimli toprakları ile var olmuş bir bölgemizdir. Ama artan gübre fiyatları, elektrik, su vb. faktörler bu durumu yavaşlatıyor. Ovacık’taki kıymetli küçük üreticilerimiz için, kendi öz üretimimizle beslenmemizde çocuklarımızın yabancı kaynaklı üretimleri tüketmemesi adına tarım desteklerimiz olacak.’’

 

 

SORUNLARI YOK SAYMAK ONLARIN OLMADIĞI ANLAMINA GELMEZ!

 

Kadınlarla, erkeklerle, gençlerle ve çocuklarla olmak üzere toplumun her kesimiyle görüştüğünü ve sorunları ayrı ayrı tespit ettiğini söyleyen Lal Denizli: ‘’Her birinizle görüştüm, hepinizin farklı beklentileri var. İşte biz tam bu yüzden tüm beklentileri karşılamaya geliyoruz. Hepinize tutamayacağım sözleri asla vermeyeceğimi söyledim. Şimdi söylüyorum ki Ovacık’ın tüm alt yapı sorunlarını Sayın Cemil Tugay ile birlikte çözeceğiz. Bu benim size en büyük sözüm olsun.’’

 

Denizli, bugünkü etkinliklerinde doğrudan halkla temas halinde olarak, Çeşme’nin farklı bölgelerindeki ihtiyaçları ve beklentileri daha yakından anlama fırsatı buldu.