Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP ÇEKMEKÖY’DE ORHAN ÇERKEZ RÜZGÂRI

İBB Çekmeköy Spor Kompleksinde, CHP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Orhan Çerkez, Proje Lansmanında, Çekmeköylülere projelerini tek tek anlattı. Orhan Çerkez, “Çekmeköy’ün 5 yılına damga vuracak projelerimiz var. Beni ve yol arkadaşlarımızı yalnız bırakmayan, salonu doldurarak destekleriyle güç veren tüm hemşehrilerime, ağabeylerime, kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. İnşallah Allah’ın izniyle birlikte başaracağız!” dedi.

İBB Çekmeköy Spor Kompleksinde,

Haber: Ziya Gündüz

CHP Çekmeköy Belediye Adayı Başkanı Orhan Çerkez, partililer, Belediye Meclis Üyesi Adaylarının ve kalabalık bir vatandaş topluluğunun katılımı ile projelerini anlattı.

VERDİĞİMİZ HER SÖZÜ YERİNE GETİRECEĞİZ 

Aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi adaylarının da tanıtıldığı programa eski devlet bakanı Önay Alpago, eski Milletvekili Ensar Öğüt, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Çetin Çapan, Seyfettin Yıldırım, Özgür Kip ve Ayşen Muştu gibi isimlerde katıldı.

Programda bir konuşma yapan Çekmeköy CHP İlçe Başkanı Melda Tanişman Tutan, salonu dolduran çoşkulu kalabalığa ve partililere katılımları için teşekkür etti ve Orhan Çerkez’e destek istedi.

cerkez lansman 3

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ VURGUSU

Daha sonra kürsüye gelen CHP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Orhan Çerkez, salonu dolduran kalabalığa hitaben duygusal ve samimi bir konuşma gerçekleştirdi. Çerkez, konuşmasında partililere ve destekçilere teşekkür edip, birlikte hareket ederek kazanacaklarını ve bu zaferin hep birlikte olacağını söyledi. Orhan Çerkez,  burada anlattıkları bütün projeleri tek tek hayata geçireceklerini dile getirdi.

Programın sonunda, Orhan Çerkez ve  7 Belediye Başkan Adayı sahneye çıkarak, birlikte beraberlik pozu verdi.   Ardından Meclis Üyesi adaylar, sahneye çıkarak kendilerini tanıttılar.

WhatsApp Gorsel 2024 03 03 saat 17.40.58 5ceac08c

ORHAN ÇERKEZ KİMDİR?

1962 yılında Ardahan’da dünyaya gelen Orhan Çerkez, 1980 yılından beri Çekmeköy’de ikamet etmektedir. İlçenin geçmişten günümüze yaşadığı değişimi yakından gözlemleyen Orhan Çerkez, aynı zamanda ilçenin sorunlarına hâkim bir isimdir. Çekmeköy’ün zorlu geçmiş dönemlerinde toplumun dayanışma ruhunu güçlendirmeye ve yaratıcı çözümler üretmeye teşvik eden Çerkez, eşinin okullarda gönüllü öğretmenlik yaparak katkı sağladığı eski dönemlerde ilçede öğretmen eksikliğine dikkat çekmiştir. Orhan Çerkez, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Ardından İstanbul Medeniyet Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Şehircilik Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır. 1985 yılında Kadıköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde devlet memuru olarak göreve başlayan Orhan Çerkez, 2009 yılına kadar aynı birimde sorumlu amir olarak görev yapmıştır. Belediyecilik alanındaki deneyimlerine Ataşehir Belediyesi’nde İdari İşler Amiri olarak devam eden Çerkez, 4 yıl boyunca Ulaşım Hizmetleri Müdürü olarak görev almıştır. 2016 yılından beri ise Ataşehir Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Belediyelerde kazandığı deneyimlerin yanı sıra kamu yararını gözeten birçok vakıf, federasyon, sivil toplum kuruluşu ve dernekte görev alan Orhan Çerkez, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından Çekmeköy Belediye Başkanı adayı olarak gösterilmiştir. Orhan Çerkez, evli ve çocuklu bir aile babasıdır.

(Kaynak: Merkezden Haber /Musa Has)

429785995 2646750175498246 2527109860075312120 n