Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÇİFTLER MUTLULUĞA BÜYÜKŞEHİR İLE ‘EVET ‘ DİYOR…

-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EVLENDİRME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ, 2018 YILINDA BİN 80 ÇİFTİN NİKAHINI KIYDI

-SON BİR YILDA YABANCI UYRUKLU 101 ÇİFTİN NİKAHI DA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ NİKAH ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ

-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EVLENDİRME ŞUBE

Ankara Büyükşehir Belediyesi, evliliğe adım atacak çiftlerin mutluluğuna ev sahipliği yapıyor.

         Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı ve geçen yıl hizmet vermeye başlayan Evlendirme Şube Müdürlüğü, 2018 yılında binlerce çiftin nikahını kıydı.

 

YABANCI UYRUKLU ÇİFTLERİN DE TERCİHİ BÜYÜKŞEHİR

          Büyükşehir Belediyesi, bir ömür boyu mutluluğa ‘evet’ diyen 101’i yabancı uyruklu olmak üzere bin 80 çiftin hayatlarının en özel anlarına şahitlik etti.
         Büyükşehir Belediyesi Evlendirme Şube Müdürlüğü, yeterli sayıdaki nikah memuru ile çiftlere, istedikleri tarih ve saatte nikah hizmeti sunuyor.

          İlçe Belediyelerinden farklı olarak şehit vatandaşların 1. derece yakınları ile gaziler ve 1. derece yakınlarına ücretsiz nikah hizmeti sunan Büyükşehir Belediyesi, belediye personelinin yapacağı dış nikahta ise oda nikahı ücreti alıyor.

 

BAŞKAN TUNA’YA YOĞUN TALEP
         Ankara Büyükşehir Belediyesi Evlendirme Şube Müdürlüğü’ne nikah için başvuran çiftler, nikahlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’nın kıyması için yoğun başvuru talebinde bulunuyor.

        Başkent’te 2018 yılında düny