Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CİHAN YERDELEN İNAN GÜNEY’E TAM DESTEK VERDİ

İstanbul Taksimde sevilen iş insanlarından Cihan Yerdelen CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı İnan Güney’e desteklerini açıkladı.

İstanbul Taksimde sevilen iş
12 / 100

CİHAN YERDELEN İNAN GÜNEY’E TAM DESTEK VERDİ

İstanbul Taksimde sevilen iş insanlarından Cihan Yerdelen CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı İnan Güney’e desteklerini açıkladı. Saha çalışmalarından görüntüler paylaşan Cihan Yerdelen Başkan Adayı İNAN GÜNEY’İN adaylık açıklamasindaki cümlelerini hatırlattı.

İnan Güney şu ifadeleri kullanmıştı :

Beyoğlu’nda her komşumun hakkını alacağı bir geleceği hep beraber, kucaklaşarak kuracağız. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ve İl Başkanımız Özgür Çelik ile omuz omuza verip çok çalışacağız.

Bana duydukları güven ve verdikleri onurlu görev için Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e, partimizin yetkili kurullarına ve Parti Meclisimiz’e ayrıca içinde yetiştiğim CHP Beyoğlu İlçe Başkanlığı örgütüm başta olmak üzere tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Beyoğlu’nun çocuklarının, kadınlarının, esnafının, çalışanının güvenli geleceği #BizeEmanet

Beyoğlu kazanacak!
İstanbul kazanacak!

20240328 205002 scaled

İNAN GÜNEY KİMDİR?

İnan Güney, 1977 yılında Beyoğlu Örnektepe’de dünyaya geldi. İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’ni bitirdikten sonra, Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisans çalışmalarını Marmara Üniversitesi’nde Yerel Yönetimler alanında sürdüren Güney, ‘Türkiye’de Büyükşehir Yönetimi: İstanbul Örneğinde Siyasal Temsil, Sorunlar ve Çözüm Önerileri’ başlıklı tez üzerinde çalıştı. İnan Güney evli ve üç kız babasıdır.

20240328 205230 1 scaled IMG 20240328 WA0069