Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cömert Özen Kimdir? Feke Belediye Başkanı Cömert Özen’in Hayatı

Cömert Özen kimdir? Feke Belediye Başkanı Cömert Özen’in hayatı. Hakkında bilgiler içeren biyografisi.

Cömert Özen kimdir? Feke

Cömert Özen kimdir? Feke Belediye Başkanı Cömert Özen’in hayatı. Hakkında ayrıntılı ve güncel bilgiler içeren biyografi yazısı.

Cömert Özen Kimdir?

Feke’nin Hıdıruşağı köyünde 1978 yılında dünyaya gözlerini açan Cömert Özen ilk ve ortaöğretimini Feke’de tamamladı. Yükseköğrenimine Halkla İlişkiler bölümünde devam etti. Spor, sanat ve eğitimi öncülük bilerek bireyin yaşantısında sosyalliğin olmasını kendi yaşantısında gösterdi.

Eğitim hayatı sonrası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde iş hayatına başlayan Özen, ayrıca STK ve vakıflarda da aktif olarak görev aldı.

Memleketi ile bağını hiçbir zaman koparmayan Özen, özellikle büyükşehirde edindiği birikim ve tecrübelerini sürekli memleketine taşıdı. Feke’deki birçok çalışma ve hizmette öncülük etti. Edindiği siyasi donanım ve saygın çevreleri her zaman hizmet yolunda kullanmayı kendine şiar edinen Özen, sade yaşantısı ve etkili iletişimi, çevresinde saygın ve sevilen biri olmasını sağladı.

Birçok projenin koordine yürütülmesinde görev alan Özen, özellikle Kent Yönetimi ve Küresel şehirler konusunda yoğun olarak çalıştı. Bu konuda eğitimler aldı, eğitim seminerleri sundu ve tüm bilgi birikimini aktarmak için Feke’deki evine tekrar döndü.

31 Mart 2024 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçiminde, Feke halkının oyları ile Feke Belediye Başkanlığı görevine getirildi. Seçime Yeniden Refah Partisi’nden katıldı.

Cömert Özen evli ve 2 çocuk babasıdır.

comert ozen