Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Demirel: Birliğiniz, beraberliğiniz daim olsun

BAŞKAN DEMİREL EMEKLİ
ASTSUBAYLARLA BULUŞTU

BAŞKAN DEMİREL EMEKLİ
ASTSUBAYLARLA BULUŞTU

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin (TEMAD) kuruluş yıldönümü programına katıldı. Grand Park Salonu’nda düzenlenen programa TEMAD Başkanı Hamza Dürgen, TEMAD Etimesgut Şube Başkanı Metin Çevrim, emekli astsubaylar ve aileleri katıldı. Dernek Başkanı Hamza Dürgen, derneğe katkı ve desteklerinden dolayı Başkan Demirel’e teşekkür plaketi takdim etti.

 

Başkan Demirel, programda yaptığı konuşmada, astsubaylara; “Birliğiniz, beraberliğiniz daim olsun. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Mekanları cennet olsun” dedi.

 

Etimesgut’un gelişimi hakkında da kısa bilgi veren Demirel, “İlçemiz; şehrimiz Etimesgut, taşra kentten çağdaş kent olma yolunda önemli mesafe kat etmiş ve Türkiye’nin en çok tercih edilen ilçesi olmuştur. Bugüne kadar ilçemize birçok hizmet ve yatırım kazandırdık; bundan sonra da üzerimize düşeni en üst seviyede yapacağız. Şehrimizi seviyoruz. Mesut insanların yaşadığı şehri geleceğe en güçlü şekilde taşımak istiyoruz. Bu yönüyle 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler hem ilçemizin hem de ülkemizin geleceği adına büyük önem arz ediyor. Bütün vatandaşlarımızın sandık başına giderek oylarını kullanmaları, tercihlerini ortaya koymaları gerekiyor. Bu asli bir görevdir” dedi.