Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Deniz Bayramoğlu Kimdir?

Deniz Bayramoğlu kimdir ve nereli ? Kaç yaşında? Hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

Deniz Bayramoğlu kimdir ve

Deniz Bayramoğlu kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Kanal D Ana Haber sunucusu Deniz Bayramoğlu’nun hayatı. Hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

Deniz Bayramoğlu Kimdir?

Deniz Bayramoğlu 1975, Malatya doğumlu haber spikeridir.

Rize, Pazarlı bir babanın çocuğu olarak Pütürge’de doğdu. Üniversiteye kadarki eğitimini Pazar’da tamamladı. 1993’te İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümüne girdi. Üç yıl sonra, gazeteci olmak için eğitimini tamamlamadan bıraktı.

CNN Türk’te daha önce borsa yorumcusu olarak görev yapan Bayramoğlu, İş Yemeği programını hazırlayıp sundu. 2008-2009 yayın mevsiminde 12-14 Güncel başlıklı programı Pelin Çift ve Alp Özgen’le birlikte sunmaya başladı. 2009 yılının Eylül ayından itibaren, hafta içi her gün saat 09.00’da ekrana gelen Parametre’yi sundu. CNN Türk’te çalışmaya devam eden Bayramoğlu, bir süre Semiha Şahin ile birlikte hafta içi her gün Güne Merhaba programını sundu. 2013 yılında Ece Üner ile evlendi. Deniz Bayramoğlu, 11 Mayıs 2020’den itibaren Kanal D Ana Haber Bülteni’ni sunmaya başladı.

Deniz Bayramoğlu’nun, Prof.Dr. Uğur Batı ile beraber kaleme aldığı Üzgün İnsandan Özgür İnsana adlı bir de kitabı bulunmaktadır.