Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DENİZ YOLUNDAKİ DÖNEL KAVŞAK TAMAMLANDI

Gazipaşa Belediyesi, Mustafa Yüceson Caddesi ile Uğur Mumcu Caddesi’nin bağlantı noktasında dönel kavşak yapım çalışmalarını tamamladı.

Gazipaşa Belediyesi, Mustafa Yüceson

DENİZ YOLUNDAKİ DÖNEL KAVŞAK TAMAMLANDI
Gazipaşa Belediyesi, Mustafa Yüceson Caddesi ile Uğur Mumcu Caddesi’nin bağlantı noktasında dönel kavşak yapım çalışmalarını tamamladı.
Gazipaşa Belediyesi, kentin gerekli görülen noktalarında ulaşım ağını rahatlatacak çalışmalarını sürdürüyor. Gazipaşa Belediyesi’ne bağlı ekipler, gece gündüz demeden çalışarak ufak dokunuşlarla kentin görünümüne değer katıyor. Bu kapsamda kısa süre önce Mustafa Yüceson Caddesi ile Uğur Mumcu Caddesinin kesiştiği noktada başlanan dönel kavşak çalışması tamamlandı. Işıklandırma ve peyzaj çalışmaları tamamlanan dönel kavşağa, trafik tabelaları ve Gazipaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Gazipaşa Kültür ve Sanat Sempozyumunda hazırlanan balık heykeli yerleştirildi. Şehrin trafik yoğunluğunun fazla olduğu Pazarcı Mahallesi’nde sık sık kazaların yaşandığı bölgede yapılan dönel kavşak, trafik akışını oldukça rahatlatacak.
“YENİ KAVŞAĞIMIZ İLÇEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”
Pazarcı Mahallesi’nde tamamladıkları dönel kavşakla trafiğin biraz daha rahatladığını belirten Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Bugün, ilçemizin önemli bir sorununu daha çözüme kavuşturduk. Belediye ekiplerimizin büyük bir titizlikle çalışmalara başladığı dönel kavşak yapımını tamamladık. Kavşak çalışmamızın tamamlanmasıyla hem Ulu Hendek bölgesinin ulaşımı, hem de deniz yolunun ulaşımını rahatlattık. Burada emekle çalışan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kavşağımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.IMG 20231226 WA0034 IMG 20231226 WA0032 1 IMG 20231226 WA0033