Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Destek yaparken de hiç kimseyi ayırmadık.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Doğruer, Bergamalı kadınlarla birlik ve beraberlik kahvaltı programında buluştu

 

Ilıca Sosyal Tesisleri’nde Bergamalı hanımlarla bir araya gelen Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, Kınık’taki 10 yıllık görev süresi boyunca herkese eşit hizmet ettiklerini vurgulayarak “Devletimizden aldıklarımızla Kınık’a hizmet verdik. Destek yaparken de hiç kimseyi ayırmadık. Bizim felsefemiz sevgi, saygı ve samimiyet içinde birlikte hareket ederek olduğumuz bölgeyi her zaman daha ileriye taşımak oldu.” dedi.

 

HEDEF: BERGAMA VE TÜM BAKIRÇAY’I İZMİR’İN GÖZDESİ HALİNE GETİRMEK…

 

Her yurttaşı eşit gördük diyerek sözlerini sürdüren Doğruer, “Cumhuriyetin ilçesi Kınık’ı, yaşamaktan keyif alınan ve ulaştığı gelişmişlik seviyesiyle adından söz ettiren bir konuma taşımak için yola çıkmıştık. İki dönemde alt yapı, kültür, sanat, eğitim, sosyal ve spor gibi farklı alanlarda yaptığımız projeler ve hizmetlerle ilçemizi gelişmişlik sıralamasında ileriye taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Daha yapacak çok işimiz var. Bergama ve Bakırçay’ın tamamını İzmir’in gözdesi haline getirmek için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. Her yurttaşımızı Cumhuriyetimizin bir bireyi ve Allah’ın bir kulu olarak görüyoruz. Bizim inancımızda ayrım yapmak yoktur. Kınık’ta olduğu gibi Bergama’da da tüm yurttaşlarımızı eşit görerek halka fayda sağlayan projelerle hizmet üretmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Kahvaltı programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak başlayıp, birlik beraberlik başlığı altındaki konuşmalarla devam etti. Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer Bergamalı hanımlardan isteklerini dinleyip neler yapabilecekleri konusunda istişarelerde bulundu.

 

Program sonunda Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer yoğun ilgi ve katılımlarından dolayı tüm hanımlara teşekkürlerini iletti.