Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Devlet Bahçeli Tarihe Not Düştü 

Mhp Genel Merkezinde ‘Liderlik ve Siyaset Okulu 19. Dönem Sertifika Töreni’nde konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘Şayet rahatsızlık ve hazımsızlık Kelime-i Tevhid’de ise tarafımızı ve kararımızı açık açık seslendiriyor, tarihe not düşüyorum’ dedi.

Mhp Genel Merkezinde 'Liderlik

Devlet Bahçeli Tarihe Not Düştü 

Parti genel merkezinde konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul’da yapılan “Şehitlerimize Rahmet, Filistin’e Destek, İsrail’e Lanet” yürüyüşü sonrası ve Anıtkabir’deki provokasyonlara değinerek, ‘Hilafet tartışmasını kazıyanlar hastalıklı zihniyettedir. Şayet rahatsızlık ve hazımsızlık Kelime-i Tevhid ise tarafımızı ve kararımızı açık açık seslendiriyor, tarihe not düşüyorum. Bizim tarafımız bellidir. Her Arapça yazıyı iltica diye sunanlar, yabancı istihbarat örgütlerinin sızmalarıdır.’ dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti genel merkezinde “Liderlik ve Siyaset Okulu 19. Dönem Sertifika Töreni”nde konuştu.

İşte Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

Hayat boyu öğrenmeye inanıyorum. Öğrenmenin yaşı öğretmenin sınırı yoktur. Öğrenmeye kapalı olmak cehalete kucak açmakla eş anlamlıdır.

Bugün sivrilen en büyük tehdit cehalettir.

Bilmeyene ve bilmediğini bilmeyen aptaldır, ona dikkat edelim. Bilmeyen ve bilmediğini bilen basittir ona öğretelim. Bilen ve bildiğini bilen bilgedir onu takip edelim.

Descartes’in dediği gibi var olmanın şartı, var olmanın şuuruna ermektir.

Türk milletinin var oluşuna, fikre hürmet beslemeyenlerin kervanımızı yağmalamak için pusu attıklarını görüyoruz.

Ellerinden gelse milletimizi, güneş ışığından mahrum etmek isteyenlerin hüvviyetleri bellidir.

Cahiller gurubu, hilafet bayrağı diye bir şey var mıdır? Şayet hazımsızlık Kelime-i Tevhid’deyse tarafımızı açıkça ilan ediyorum. La ilahe illallah Muhammedun Rasulallah.

Her Arapça yazıyı iltica diye sunanlar, yabancı istihbarat örgütlerinin sızmalarıdır.