Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Devlet hastanesi inşaatının devam etmesi ve ağır kış şartları Merkez’e olan talebe artırdı

ETİMESGUT BELEDİYESİ TIP MERKEZİ GÜNLÜK 600 KİŞİYE HİZMET VERİYOR

ETİMESGUT BELEDİYESİ TIP MERKEZİ

Etimesgut Belediyesi Tıp Merkezi, mevsim şartları nedeniyle en yoğun dönemini yaşıyor. Etimesgut Devlet Hastanesi inşaatının devam etmesi nedeniyle iş yükü daha da artan Tıp Merkeze, her gün 600’den fazla Etimesgutlu giriş yapıyor.

 UZMAN EKİP

9 uzman, 6 pratisyen hekim, 8 hemşire, 7 laborant, 3 radyoloji uzmanının görev yaptığı Tıp Merkezi’nde, iç hastalıkları, nöroloji, kulak-burun-boğaz, cildiye, göz hastalıkları, kadın hastalıkları, çocuk hastalıkları branşlarında hizmet sunuluyor. Laboratuar ve radyoloji ünitelerinin de hizmet verdiği merkezde mikroeliza, otoanalizör, hormon ve hemogram tetkikleri yapılabiliyor.

 DİŞ POLİKLİNİĞİ

Etimesgut Belediyesi Tıp Merkezi bünyesinde Ağış ve Diş Sağlığı Polikliniği de hizmet veriyor. Poliklinikte panoramik ve prepikal film, dolgu, cerrahi ve protez işlemleri gerçekleştiriliyor.

‘HER ALANDA HALKIMIZIN YANINDAYIZ’

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, belediyenin her alanda vatandaşın yanında olduğunu belirterek, “Sağlık alanında da modern tıp merkezimizle hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Tıp Merkezimiz, nüfusu 600 bine ulaşan ilçemizde yeterli sağlık tesisinin bulunmaması nedeniyle ciddi anlamda yoğun talep görüyor. Havaların soğumasıyla birlikte talep daha da artmıştır. Sağlık kadromuz, fedakarca çalışarak vatandaşlarımızın sağlık sorunlarına etkili çözümler üretmektedir” dedi.