Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Dilek Taşı 17. Bölüm Fragmanı – 16. Bölüm Full İzle Kanal D

Dilek Taşı 17. Bölüm Fragmanı. Yeni, son bölüm fragmanı. Dilek Taşı 16. Bölüm Full İzle Kanal D. Dilek Taşı dizisi oyuncuları ve konusu.

Dilek Taşı 17. Bölüm

Kanal D’nin, yapımını Pastel Film yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı Dilek Taşı 16. bölümü ile izleyicisi ile buluştu. Hemen ardından Dilek Taşı 17. bölüm fragmanı diziyi izleyenler tarafından merakla beklenmeye başladı.

1980’lerde geçen, dram yüklü hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin son bölümünün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merakla beklenmeye başladı. Peki dizinin yeni bölümünde neler olacak? Son bölüm fragmanı olan Dilek Taşı 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

Dilek Taşı’nın yönetmen koltuğunda Altan Dönmez otururken senaryosunu ise Can Sinan kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı ve Ömer Toprak Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Dilek Taşı, Çarşamba akşamları saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanıyor…

Dilek Taşı 16. Bölüm

Figen, Mustafa’ya sorduğu sorunun yanıtını beklemektedir. Mustafa ise Figen’i korumak için gerçeklerden bahsedemez. Figen ve Mustafa arasında esen soğuk rüzgâr ikisini de çok üzmektedir. Figen, aldığı kararla kendi yolunu çizdiğini düşünürken Mustafa’dan gelen bir telefon ikilinin kaderini etkileyecektir. Büyük aile sırlarının açığa çıktığını öğrenen Harun bazı kararlar alır.

Bu kararlar, birilerini ailenin dışına iterken birilerini de aileye dahil edecektir. Rona ailesinde dengeler değişirken Kenan da yeni bir plan yapar. Bu planın sonunda Sevda ile tüm geleceğini değiştireceğini düşünürken hesapta olmayan bir engelle karşılaşır. Aras, öğrendiği gerçeklerin ağırlığını daha fazla taşıyamaz. Kenan da elindeki kozları, geleceğine engel olmasınlar diye kullanacak kadar gözü karartmıştır. Bu iki büyük sır Rona ailesinin kapısından girerse yer yerinden oynayacaktır.

DİLEK TAŞI 16. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Dilek Taşı 17. Bölüm Fragmanı

Dilek Taşı dizisinin yeni bölüm fragmanı olan Dilek Taşı 17. bölüm fragmanı Kanal D sosyal medya hesapları tarafından yayınlandığı anda son fragman videosu yazımıza eklenecektir.

Dilek Taşı Konusu

Dilek Taşı, 1980’li yıllarda geçen bir hikayeyi konu alıyor.  Mustafa, karısı Canan ve kızı Cemre’yle İstanbul’un gecekondu mahallesinde hayatını sürdürmeye çalışan otuzlu yaşlarının başında bir adamdır. Karısı Canan amansız bir hastalığın pençesindedir. İyileşmesi için acilen ameliyat olması gerekmektedir. Mustafa ise parayı nasıl bulacağını bilemiyordur. Çalıştığı fabrika lokavttan dolayı uzun süredir kapalıdır. Fakat Mustafa ameliyat için gereken parayı bir şekilde bulmak zorundadır. O güne kadar kimsenin önünde boyun eğmemiş, onuru, haysiyeti için yaşamıştır Mustafa. Fakat şimdi yardım istemekten başka çaresi yoktur. Fabrikanın sahibi Yakup Bey’i bulup aylardır ödenmeyen maaşlarını istemek için yola çıkar. Parayı alıp karısını ameliyat ettirecektir. Ancak o gün yaşananlar Mustafa’nın ve kızı Cemre’nin bütün hayatını kökünden değiştirecektir.

Dilek Taşı Oyuncuları

Salih Bademci – Mustafa Yılmaz
Hazal Subaşı – Figen Kutlu
Ozan Dolunay – Kenan
Perihan Savaş – Macide Rona
Özge Özberk – Rüçhan Rona
Teoman Kumbaracıbaşı – Aras Rona
Elif Doğan – Sevda Rona
Çiçek Dilligil – Asuman Kutlu
Engin Yüksel
Afra Karagöz – Ebru Kutlu
Merve Engin
Besim Demirkıran
Lena Naz Kalaycı – Cemre Yılmaz
Ömer Toprak Yılmaz – Sinan Rona
Ahmet Mark Somers – Harun Rona