Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Dr. Erkin Gonca Taksi Emekçilerine Ücretsiz Muayene Hizmeti Sundu

Beyin Sinir Cerrahi Dr Erkin Gonca, Ekonomik durumu müsait olmayan bir taksi emekcisine ücretsiz hizmet vereceğini söyledi.

Beyin Sinir Cerrahi Dr

Ankara, 2024 – Sağlık sektöründe nadir görülen bir jest, Dr. Erkin Gonca’nın taksi emekçilerine yönelik ücretsiz muayene hizmeti sunmasıyla gerçekleşti. Gonca, ekonomik durumunun iyi olmadığını belirterek, Facebook platformunda yayınladığı soru yanıt videosunda bu duyuruyu yaptı.

Videoda, Dr. Gonca, muayene olmak isteyen bir taksi emekçisinin kendisine başvurması halinde ücretsiz muayene hizmeti vereceğini açıkladı. Bu adım, sağlık hizmetlerine erişimde yaşanan ekonomik zorluklara dikkat çektiği için takdir topladı.

Gonca’nın bu anlamlı jesti, toplumda sosyal sorumluluk bilincinin artmasına ve sağlık hizmetlerine daha kolay erişim sağlanmasına katkıda bulunmayı hedefliyor. Dr. Gonca’nın bu örnek davranışı, diğer sağlık profesyonellerine de ilham vererek, toplumda dayanışma ve yardımlaşma duygularının güçlenmesine katkı sağlamasi bekleniyor.

Op. Dr. Erkin Gonca Kimdir?
Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı. Adana Cebesoy İlkokulunu bitirdi. 1993 yılında girdiği Anadolu Liseleri Giriş Sınavında Türkiye Birincisi oldu. Tarsus Amerikan Kolejinde tam burslu olarak okudu.

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesini tam burslu olarak bitirdi. Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği’nde uzmanlık eğitimi aldı. Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladı.

Antalya Kepez Devlet Hastanesi’nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Klinik Sorumlusu olarak görev yapmış ve Ankara Etimesgut Devlet Hastanesi ‘nde görev yapmıştır. Şu anda Kendi Özel Muayenehanesinde siz değerli hastalarına hizmet etmektedir. Operasyonları ağırlıklı olarak omurga cerrahisi üzerinde yoğunlaşmıştır. Türk Nöroşirurji Derneği ve Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi Öğretim ve Eğitim Grubu aktif üyesidir.

Tarsus Amerikan Kolejinde tam burslu olarak okudu. Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesini tam burslu olarak bitirdi. Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği’nde uzmanlık eğitimi aldı. Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladı. Antalya Kepez Devlet Hastanesi’nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Klinik Sorumlusu olarak görev yapmış ve Ankara Etimesgut Devlet Hastanesi ‘nde görev yapmıştır. Operasyonları ağırlıklı olarak omurga cerrahisi üzerinde yoğunlaşmıştır. Türk Nöroşirurji Derneği ve Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi Öğretim ve Eğitim Grubu aktif üyesidir.

İletişim
Adres:Kızılırmak, Söğütözü, Next Level Loft Ofis. Kat:20 No: 56, Ufuk Ünv. Cd, 06520 Çankaya/Ankara
Telefon:0530 543 64 42
Email:info@erkingonca.com