Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Dr.Tanju Çelik Atmaca’da konuştu; “Geleceğin güçlü Bergama’sını birlikte yaratacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bergama

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bergama Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tanju Çelik, Atmaca Mahallesi’nde sevgi gösterileri ile karşılandı.

İZMİR __Mahalle ve köylerde esnaf ve vatandaş buluşmalarının ardından merkez mahallelerde kahve konuşmalarına başlayan Dr.Tanju Çelik’in ilk gün ziyareti Atmaca Mahallesi’ne oldu. Mahalle sakinleri soğuk havaya rağmen Dr.Tanju Çelik’i davul, zurna eşliğinde coşkuyla karşıladı.

“BERGAMA’YI HEP BİRLİKTE GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ”

01 1 1 scaled

Burada mahalle sakinleriyle konuşan Çelik; “Öncelikle gönül veren herkese teşekkür ediyorum. Bu sevginize her zaman layık olacağım. Bergama’da belediye başkanı olmak çok büyük bir onur. Üstlendiğim görevin ve bu kadim şehrin ağırlığını biliyorum. Hep beraber Bergama’yı geleceğe taşıyacağız. Geleceğin güçlü Bergama’sını birlikte yaratacağız”

“Neşesiyle, coşkusuyla Bergama’mızı renklendiren Atmaca bugün 1 Nisan’ın habercisi oldu, az kaldı. Bergama çağdaş ve gelişmiş insanlarıyla her alanda mutlu bir kent olacak” dedi.

KÜLTÜR MERKEZİ VE DÜĞÜN SALONU SÖZÜ

Çelik konuşmasında ayrıca, müziği ve yetiştirdiği sanatçılarıyla da tarihi bir öneme sahip olan Atmaca Mahallesi’ne Kültür Merkezi ve Düğün Salonu sözü verdi. Atmaca Mahallesi’ndeki buluşma vatandaşların Dr.Tanju Çelik’le hatıra fotoğrafları çekilmesiyle sona erdi.