Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ege kobileri İzmir’de buluşuyor

İZMİR _Ekonomimizin önemli ve

İZMİR _Ekonomimizin önemli ve itici gücü olan kobilerin sorunları, ihtiyaçları, ve çözüm önerileri Kobi Zirvesinde ele alınacak.Zirve Egekobider tarafından 28-29 Şubat tarihlerinde Adnan Saygun Sanat Merkezi İzmir’de

1 8

İzmir Büyükşehir Belediyesi, HDİ Sigorta, Folkart, Ege Kobi AŞ   destekleriyle gerçekleştirilecek.Zirvede güçlü STK ve markaların katılımıyla ziyaretçiler dolu dolu 2 gün geçirecekler.8 oturumla 40 uzman konuşmacının katıldığı zirvede ayrıca yapılacak olan ‘’İş Köprüsü’’ etkinliğiyle markalar hizmet ve mallarını ziyaretçilerle buluşturacaklar. İş birliği, fırsatlar gerçekleştirecekler.

3 8Zirvenin Konuları; Finansa Erişim, İz Peşinde, Yetenek Kazanımı Ve İstihdam, Dijitalleşme Ve Yapay Zeka, Tarım Kobilerinde Bugün-Yarın, İş Köprüsü Görüşmeleri ve  Zirve finalinde değerli tiyatro sanatçısı Yüksel Ünal’ın gösterisi yer alacak.Egekobider Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Bilek davetinde ‘’Emeği geçen, destek olan tüm kişi ve kurumlara teşekkür ediyorum. İlkini düzenlediğimiz bu anlamlı etkinliği birlikte geleneksel hale getireceğiz. Kobilerle ilgili tüm yöneticileri, iş insanlarını, akademisyenleri, öğrencileri zirvemize davet ediyoruz.’’ dedi.Zirve 28 Şubatta Adnan Saygun Sanat Merkezinde saat 10.00’da kayıtla başlayacak.