Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Emekliye 3 Bin TL Seyyanen Zam Konusu Gündemde! Emekli ise 12 Bin TL zam istiyor

Emekli maaşları gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Emekliler 3000 TL seyyanen zam yapılacağı yönünde bazı iddialar ortaya atılmaya başladı. Buna karşılık ise sosyal medyada bir kısım emekliler 12.000 TL zam istediklerini yineledi.

Emekli maaşları gündemdeki yerini

Emekli maaşları 2024 yerel seçimlerinin yaklaşması ile daha fazla gündeme gelmeye başladı. Ankara Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve İstanbul Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayının emeklilere para vereceğiz açıklamaları halen gündemde yerini korurken başka bir gelişme yaşandı. Çeşitli haber siteleri ve yayın organları emeklilere seçimden önce 3000 TL seyyanen zam yapılacağı yönünde haberler yapmaya başladı.

emekli 3000

Turgut Altınok ve Murat Kurum emeklilere ödeme yapacaklarını seçim konuşmaları sırasında dile getirmişti. Şimdi ise tüm emeklilerin 3 Bin TL zam alması ile ilgili iddialar ortaya atılmaya başladı. Bunu duyan bir kısım emekliler sosyal medyada çeşitli hashtaglar altında bu zammı beğenmediklerini taleplerinin en az 12 Bin TL seyyanen zam olduğunu dile getirmeye başladı.  #Emekliye3binTLSadaka ve #SeçimiEmekliBelirleyecek gibi hashtagları emekliler Twitter Türkiye gündeme sokmayı başardı. Tüm bu olanlardan sonra ne olacağı ise büyük merak konusu olmuş durumda.

(HABERDE KULLANILAN GÖRSELLER TWİTTER ÜZERİNDE EMEKLİLER TARAFINDAN PAYLAŞILAN PAYLAŞIMLARDAN ALINMIŞTIR)

emekli2