Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Enderunlu öğrenci Go Turnuvası’nda “Savaşçı Ruh” madalyası kazandı

2. TÜZYEV Kış Go Turnuvası’na katılan Bağcılar Belediyesi Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi öğrencilerinden Buğra Yalçın, “Savaşçı Ruh” madalyasını kazandı. Yalçın’ın başarısı takım arkadaşlarına büyük bir sevinç yaşattı.

2. TÜZYEV Kış Go

İstanbul Go Okulu ve TÜZYEV Mozaik Eğitim Kurumları işbirliğiyle ilkokul ve ortaokul öğrencileri için düzenlenen Kış Go Turnuvası 16 Ocak Çarşamba günü Ataşehir’de gerçekleştirildi. 120 sporcunun katıldığı turnuvada Bağcılar Belediyesi Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi’nden 10 öğrenci yer aldı.

Zorlu geçen müsabakalarda rakiplerini eleyen Enderunlu öğrenciler, son turda birbiriyle eşleşmek zorunda kaldı. En iyisi olmak için mücadele eden Enderun GO takımından Buğra Yalçın, dört oyunun da hepsini kazanarak “Savaşçı Ruh” madalyasını elde etti. Yalçın’ın başarısı büyük bir coşkuyla karşılandı.

Enderun Go takımı, 30 Eylül ve 1 Ekim 2017 tarihlerinde 19 öğrencisiyle yarıştığı 17.Uluslararası GO Turnuvası’nda 18 yaş altı kategorisinde en iyi performans gösterip en yüksek skora sahip olmuş ve “Yükselen Yıldız” madalyasına ulaşmıştı.