Eska Grup Yönetim Kurulu Başkanı Eren Şar, Yılın Pozitif İşadamı ödülüne layık görüldü. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesinde gerçekleştirilen 10. Radev Artı Ödülleri töreninde Eren Şar’a ödülünü yaptığı projelerle buyuk ses getiren Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki takdim etti. Uzakdoğudan Balkanlara uzanan coğrafyanın en büyük film platosunu kurmaya devam ettiklerini belirten Şar, ödülün ekibimize positif bir sinerji verecektir. Türk dizi ve sinema sektörüne büyük güç katacak bir eksikliği ESKA Grup olarak kapatacağımıza inanıyorum dedi. Ödül pozitif bir etki verdi. Tüm radyosever ailesine, Radev Yönetimine bizi farkettikleri için teşekkür ederim şeklinde konuştu.