Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ertuğrul Başkan Pursaklar’ın Mahallelerinde Vatandaşlarla Buluşuyor

Mahalle ziyaretlerine büyük önem

Mahalle ziyaretlerine büyük önem veren Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, her gün farklı mahallelere giderek, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Günün her vakti halkın içinde olmayı tercih ederek, sokak sokak gezip vatandaşlarla, esnaf, pazar ziyaretleriyle sık sık ilçe halkı ile bir arada olan Başkan Ertuğrul Çetin, mahallelerde vatandaşlarla bir araya geliyor.

‘‘Güler yüzle bizleri karşılayan hemşehrilerimizin sevgisine layık olmak için son 5 yılda büyük bir özveri ile çalıştık’’

Pursaklar’ın geleceği için var güçleri ile çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; “Güler yüzle bizleri karşılayan hemşehrilerimizin sevgisine layık olmak için son 5 yılda büyük bir özveri ile çalıştık. Her geçen gün mahallelerimize daha iyisini yapabilmenin gayreti içerisindeyiz. Bütün gayretimiz, çabamız vatandaşlarımızın yüzünü güldürmektir. İlçe halkımız için yeni ve farklı projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Yuva Mahallesinde büyük bir teveccüh ile karşılaşan Başkan Ertuğrul Çetin, Altınova Mahalle Konağı’nda mahalle sakinleri ile sohbet ortamında geçen buluşmada, hizmetler ile ilgili fikir alışverişinde bulunurken vatandaşlar ile ayrı ayrı ilgilenerek görüşlerini dinledi.