Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu, “Halk Buluşmaları” İle Vatandaşlarla Yüz Yüze Geliyor

Ankara’nın Etimesgut ilçesi, yerel yönetimin vatandaş odaklı projelerine bir yenisini daha ekledi. Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu, vatandaşların talep ve önerilerini doğrudan dinlemek amacıyla “Halk Buluşmaları” adını verdiği yeni bir iletişim platformu başlattı. Bu buluşmalar, Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

Ankara'nın Etimesgut ilçesi, yerel
4 / 100

Başlatılan bu yeni uygulama ile Beşikçioğlu, belediye politikalarını şekillendirirken halkın sesine daha yakın olmayı hedefliyor. Programın ilk oturumu büyük ilgi gördü. Etimesgutlular, bu platformda kentsel gelişim, altyapı, eğitim ve sağlık gibi konularda doğrudan Başkan Beşikçioğlu ile görüşme fırsatı buldular.

“Halk Buluşmaları” her ay düzenli olarak yapılacak ve her seferinde farklı bir mahalleden vatandaşlar davet edilecek. Belediye, bu sayede tüm Etimesgut halkının sesini duymayı ve sorunlara çözüm üretmeyi amaçlıyor. Beşikçioğlu, bu buluşmaların aynı zamanda halkın belediye hizmetlerine olan katılımını artıracağını ve şeffaflığı güçlendireceğini belirtti.

Başkan Beşikçioğlu, “Vatandaşlarımızın düşünceleri bizim için çok değerli. Onların öneri ve şikayetlerini ilk elden almak, hizmetlerimizi daha da iyileştirmemiz için bize yol gösteriyor. ‘Halk Buluşmaları’, bu yolda attığımız önemli bir adım.” dedi.