Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Etimesgut Belediyesi sporcusu Beyza, dünya şampiyonluğu sözü verdi

BAŞKAN DEMİREL, AVRUPA ŞAMPİYONUNU KABUL ETTİ

BAŞKAN DEMİREL, AVRUPA ŞAMPİYONUNU

Kick Boks’ta WAKO Büyükler Avrupa Şampiyonu olan Etimesgut Belediyesi Gelişim Spor Kulübü sporcusu Beyza Fatma Özkaçar şampiyonluk kupasını ve madalyasını Belediye Başkanı Enver Demirel’e takdim etti. 

Başkan Demirel, Beyza Fatma Özkaçar ve antrenörü Haydar Babacan’ı başarılarından dolayı kutladı, “Avrupa şampiyonu olarak ayyıldızlı bayrağımızı göndere çektirdiniz, İstiklal Marşımızı okuttunuz. Etimesgut Belediyemizin a-dını dünyaya duyurdunuz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Allah yolunuzu açık et-sin. Bundan sonra inşallah dünya şampiyonluğu bekliyoruz” dedi. 

‘ŞAMPİYONLAR ÇIKARACAĞIZ’ 

Başkan Demirel, kick boks için Atatürk Stadyumu’nda modern salonlar yaptıklarını hatırlatarak, “Bu salonlardan daha çok şampiyonlar çıkaracağız” dedi. Demirel, şampiyon sporcuyu altınla ödüllendirdi. 

DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU SÖZÜ 

Şampiyon sporcu Beyza Özkaçar, şampiyonluk kupasını ve madalyasını Başkan Demirel’e takdim ederek, destek ve katkıları için teşekkür etti. Öz-kaçar, bundan sonraki hedefinin dünya şampiyonluğu olduğunu söyledi. Antrenör Haydar Babacan, Başkan Demirel’e kicks boks eldiveni giydirdi.