Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ETİMESGUT BELEDİYESİ’NİN SPORCU ORDUSU

Etimesgut Belediyesi Gelişim Spor Kulübü bünyesindeki kick boks, karate ve judoda başarılı sporcular için ödül ve kuşak terfi programı yapıldı. Törenle 2 bin sporcu katılım belgesi aldı.

Etimesgut Belediyesi Gelişim Spor

Devlet Bahçeli Tesisleri’nde düzenlenen programa Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, Karate Federasyonu Genel Koordinatörü Erkan Taşbaşı sporcular ve aileleri katıldı. Aileleri çocuklarının gösterilerini büyük ilgiyle takip ettiler.

ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK ZENGİNLİĞİ

Programda konuşan Demirel, “Gençlerimiz ve çocuklarımız bizim geleceğimiz, ülkemizin en büyük zenginliğidir. Bunun farkındayız. Yavrularımızı en iyi şekilde yetiştirmek onlara her alanda hizmet etmek yerel yönetimler olarak bizim asli görevimizdir. Bunun için en büyük yatırımı onlar için yapıyoruz. Yavrularımızın vatanına, milletine ve bayrağına sadık insanlar yetişmesi için çalışıyoruz. Sağlıklı ortamda yetişmeleri kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için çalışıyoruz. Onlarca spor merkezi park ve yeşil alanlar yaptık, yapıyoruz, yapacağız. Yapılan tesislerimize sahip çıkınız. Sporcularımızı ve ailelerimizi tebrik ediyorum” dedi. Konuşmanın ardından Demirel başarılı sporculara plaket ve başarı belgelerini verdi.

Etimesgut Belediyesi bünyesinde basketbol, futbol, kick boks, judo, karate, yüzme, cimnastik, voleybol, badminton, tenis ve masa tenisi eğitimleri düzenleniyor. Kurslardan 10 bini aşkın sporcu yararlanıyor.