Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ETİMESGUTLU ÇOCUKLAR ‘ÖYKÜ İÇİN KAN VER’ DEDİ

Etimesgutlu minikler, lösemi tedavisi gören İzmirli Öykü Arin için kampanya başlattılar. Belediye Başkanı Enver Demirel ve belediye personeli kan vererek kampanyaya katıldılar.

Etimesgutlu minikler, lösemi tedavisi

3,5 yaşında lösemi tedavisi gören İzmir’li Öykü Arin’e bir destek de Etimesgut Belediyesi’nden geldi. Etimesgut Belediyesi kreşlerinde eğitim gören çocuklar, “Hepimiz Birer Mucizeyiz”, “Lösemi El ele İyileştirir”, “Donör Ol Hayat Kurtar” dövizleriyle, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’i ziyaret ettiler.

Çocuklar, lösemi tedavisi gören Öykü Arin ve tüm lösemili çocuklara gerekli donörün bulunabilmesi için herkesin kan ve ilik örneği vererek kampanyaya destek olması gerektiğini söyleyerek, Başkan Demirel’den destek istediler.

Etimesgut Belediye Başkanı Demirel, makamında kabul ettiği miniklerle sohbet etti ve bu güzel girişimlerinden dolayı hem çocukları hem de öğretmenlerini kutladı. Demirel, “Kızılay Kan Bankamız belediye hizmet binamızın önünde kan ve ilik örneklerini kabul ediyor. Biz de belediye personelimizle birlikte bu kampanyayı yürekten destekliyoruz” dedi. Başkan Demirel çocuklarla birlikte Kızılay kan aracına giderek, kampanyaya destek verdi ve belediye personeli ile vatandaşların katılım göstermeleri için tavsiyede bulundu.