Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ETİMESGUTLU GENÇLER ATA’SININ İZİNDE

Ankara’nın başkent oluşunu coşku ile kutladılar

Ankara'nın başkent oluşunu coşku

Hatice ULUER HÖKELEKLİ/Ankara 

 

Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri,Ankara’nın Başkent oluşunun 95. yıldönümü nedeniyle Anıtkabir’i ve Ankara Kalesi’ni ziyaret ettiler. Erhan Göksu başkanlığındaki gençlik meclisi üyeleri için Anıtkabir’de resmi tören düzenlendi. Etimesgutlu gençler, Atatürk mozolesine çelenk koyarak saygı duruşunda bulundular, İstiklal Marşı’nı coşkuyla okudular.

 

Gençler daha sonra Ankara Kalesi’ni ve başkentin tarihi yerlerini gezdiler. Ankara Kalesi’nde dev Türk Bayrağı açan gençler, tarihi Ankara evleri önünde Seymen kıyafetleriyle Ankara Hüdayda’sı oynadılar. Etimesgutlu gençler, kendilerini izleyen vatandaşların beğenisini kazandı.

Gençlik Meclisi Başkanı Erhan Göksu, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’in, Etimesgut gençliğinin her konuda kendini yetiştirmesi, geliştirmesi için büyük katkı ve destek sağladığını ifade ederek, “Enver Başkanımız, biz gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durarak sağlıklı bireyler olarak yetişmemiz için büyük imkanlar sağlıyor. Destekleri ve Etimesgut gençliği üzerindeki emeklerinden dolayı Sayın Başkanımız’a teşekkür borçluyuz” dedi.