Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ETİMESGUT’UN YAŞAM İSTASYONU

İstasyon Mahallesi’ndeki yaşam merkezi
1 yılda 48 bin 447 kişiye kişiye hizmet verdi

İstasyon Mahallesi'ndeki yaşam merkezi

2007 yılında açılan ancak ihtiyaca cevap vermekte yetersiz kaldığı için Etimesgut Belediyesi tarafından tamamen yenilenen Etimesgut’un ilk kapalı yüzme havuzu ve sosyal tesisi, merkez mahallelerde oturan vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Yapılan çalışmalarla modern bir görünüme kavuşan tesiste, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, spor merkezi, sauna, hamam, kuaför ve güzellik merkezi ile oyun alanları hizmet veriyor. 2 bin 415 kişinin üye olduğu tesisten, 1 yılda 48 bin 447 kişi yararlandı. Tesiste, yüzlerce Etimesgutlu çocuk ve yetişkin yüzme öğrendi.

‘TAMAMEN YENİLEDİK’

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 36 mahallenin tamamına yönelik hizmet ve yatırımlar gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Belediyemizin hizmet alanı bulunan noktalarına ciddi yatırımlar yapıyoruz. Özellikle merkez mahallelerimizde oturan hemşehrilerimizin yararlandığı, İstasyon Mahallemizdeki bu tesisimizi sil baştan yeniledik. Dört duvarı dışında bütün donatılarını A’dan Z’ye revize ettik. Etimesgut halkına yakışır hale getirdik. Tesisimiz, diğer yaşam merkezlerimiz gibi büyük rağbet görüyor. Binlerce hemşehrimiz bu tesisimizden yararlanıyor” dedi.