Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GAZETECİLERDEN PANEL VE SÖYLEŞİ

Çankaya Belediyesi yıllarını medyaya adamış iki gazeteciyi sevenleriyle buluşturuyor. CHP İstanbul Milletvekili ve Gazeteci Enis Berberoğlu, “Medya ve Demokrasi Paneli” ile Çağdaş Sanatlar Merkezinde, Murat Yetkin ise “Meraklısı İçin Casuslar” kitabıyla Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde Ankaralılarla bir araya gelecek.

Çankaya Belediyesi yıllarını medyaya

Çankaya Belediyesi yıllarını medyaya adamış iki gazeteciyi sevenleriyle buluşturuyor. CHP İstanbul Milletvekili ve Gazeteci Enis Berberoğlu, “Medya ve Demokrasi Paneli” ile Çağdaş Sanatlar Merkezinde, Murat Yetkin ise “Me-raklısı İçin Casuslar” kitabıyla Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde Ankaralılarla buluşacak.

Parlamenter demokrasilerin vazgeçilmez yapıtaşı olan medya ve basın özgür-lüğü olgusunun yüzyıllar içindeki değişiminin ve gelişiminin konuşulacağı; tüm bu süreçlerin ve günümüz Türkiye medyasının tartışılacağı panelde Enis Ber-beroğlu, deneyim ve tecrübelerini izleyicilerle paylaşacak. Medyanın ekonomi politik yapılanması, egemen güçlerin basın üzerindeki etkisi gibi günümüz medyasını anlamaya ışık tutacak başlıkların tartışılacağı panel, 12 Aralık saat 19.30’da Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezinde yapılacak. 

Bir diğer Ankaralı gazeteci Murat Yetkin ise “Meraklısı İçin Casuslar” kitabıyla başkentlilerle buluşacak. Uluslararası entrikaların ya hedefi ya sahnesi ya da aktörü olan Türkiye’den bakıp, 10 olayın perde arkasını Ankara’nın siyaset ve diplomasi koridorlarında biriktirilen notlar ve belgelerden hareketle dinleyici-lerle paylaşacak.  Şimdiye dek gün yüzüne çıkmayan ayrıntılarla dolu kitabı ü-zerine gerçekleştireceği söyleşi sonrasında Yetkin, kitabını okurları için  imza-layacak. Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek söyleşi 15 Aralık saat 15.00’de gerçekleştirilecek.