Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GAZETEMİZDEN HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Başkent Postası gazetesi olarak Tirebolu halk eğitim müdürlüğünün açmış olduğu sergiyi gezerek yetkililerden bilgi aldık. 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kapsamında düzenlediğimiz geleneksel yıl sonu sergimizin açılışı 5 Haziran 2024 Çarşamba günü yapıldı.

Başkent Postası gazetesi olarak

Başkent Postası gazetesi olarak Tirebolu halk eğitim müdürlüğünün açmış olduğu sergiyi gezerek yetkililerden bilgi aldık. 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kapsamında düzenlediğimiz geleneksel yıl sonu sergimizin açılışı 5 Haziran 2024 Çarşamba günü yapıldı. İlçemiz kapalı spor salonunda üç gün boyunca sürecek olan sergimizin açılışına başta Sayın Kaymakamımız Dr. Muhammed Lütfi KOTAN olmak üzere, ilçe Millli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim YILMAZ ve şube müdürümüz Veysel GÜNDAĞ ile ilçe protokolü katıldı. Kurum Müdürümüz Ahmet KARAKOÇ, açılış konuşmasında bu yıl oldukça verimli ve başarılı bir dönem geçirdiklerini vurgularken, serginin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm öğretmenlerimize, usta öğreticilerimize ve kursiyerlerine teşekkür etti. Kursiyer konuşmaları ve halk oyunları gösterilerinin ardından sayın kaymakamımız ve ilçe protokolü tarafından açılışı gerçekleştirilen sergi büyük beğeni ve yoğun bir ilgiyle gezildi.

Biz de Halk Eğitimi Merkezi ailesi olarak sergimizdeki emekleri için tüm öğretmenlerimize, usta öğreticilerimize ve kursiyerlerimize teşekkür ederken nice nice sergilerde buluşmayı diliyoruz.