Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Gençlerin sanatsal etkinliklere katılmasını teşvik edeceğiz”

4 / 100 Sanata
4 / 100

Sanata ve sanatçıya verdiği değerden her platformda sözeden Denizli,

Çeşme Amfi Tiyatro Salonu’nda Sarı Zeybek Dans ve Sahne Sanatları Derneği’ni de ziyaret etti. Sanat ve kültür alanındaki faaliyetlere olan desteğini dile getiren Denizli, “Kültür ve Sanat toplumun önemli bir parçasıdır. Gençlerin sanatsal etkinliklere katılımını teşvik etme konusunda elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz” dedi.

“Çeşme’de gençlerimizin rahat rahat spor yapacakları spor kompleksleri oluşturacağız”

Kültür ve Sanata faaliyetlerinin yanı sıra Çeşmeli gençlerin spor alanlarında da var olması gerektiğini belirten CHP Çeşme Belediye Başkan Adayı Lal Denizli, Çeşme Spor Kız Voleybol Takımı antrenmanını ziyaret ederek, “Sporun gençlerin sağlıklı gelişimindeki rolü çok fazla, sporun fiziksel ve zihinsel sağlığa olumlu etkilerini görmezden gelemeyiz. Çeşme’de gençlerimizin rahat rahat spor yapacakları spor kompleksleri oluşturacağız” diyerek Çeşmeli gençlere müjde verdi.

 

“Coşkuyla başarımızı kutlayacağımız o gün çok yakın!”

 

Başkan adayı Denizli, akşam saatlerinde de Ilıca Mahallesi’nde bir miting gerçekleştirdi. Mitinge, Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Akın Geyik ve İzmir Gençlik Kolları İl Başkanı Burak Kotan da katılarak destek verdi. Coşkulu miting ile ilgili bir açıklama yapan Denizli, “Hep birlikte Çeşme için yapacaklarımızı konuştuk. Buluşmamıza katılan tüm Çeşmeli komşularıma teşekkür ediyorum. Çeşme’nin zaferini heyecanla beklediğinizi gözlerinizdeki ışıktan anlayabiliyorum. Coşkuyla başarımızı kutlayacağımız o gün çok yakın!” dedi.