Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gizemi Çözülmemiş Tarihi Olaylar adlı yeni çalışması Karakarga Yayınları’ndan çıktı!

Tarihi Olaylar Ekibi’nin Tarihten İlham Veren Anekdotlar ve Tarihin En Korkunç Deneyleri kitaplarının ardından Gizemi Çözülmemiş Tarihi Olaylar adlı yeni çalışmasıKarakargaYayınları’ndan çıktı.Üzerlerine çok konuşulan ama bir türlü gizemi çözülemeyen olayların derlendiği bu kitap tarihe olan ilginizi daha da arttıracak.

Tarihi Olaylar Ekibi'nin Tarihten

Arka kapak yazısı:

Birazdan okuyacağınız tarihi olaylar sizi bazen hayrete düşürecek, bazen tedirgin edecek, bazen heyecanlandıracak, bazen de konuyu daha derinlemesine araştırmaya teşvik edecek.

John F. Kennedy neden öldürüldü? 1951 yılında Fransa’da koca bir köyün bir anda delirmesinin arkasında yatan sebep neydi? Dyatlov Geçidi’nde dokuz dağcının ölümüne sebep olan şey sadece soğuk muydu? 11 Eylül saldırılarındaki çelişkiler neler? 1518 yılında yüzlerce kişiyi etkileyen dans salgınına ne sebep olmuştu?

Dünya tarihi henüz gizemi çözülememiş olaylarla dolu! Bu olaylara dair sırların bazıları hiçbir zaman, birçoğu da yakın zamanda gün yüzüne çıkmayacak gibi görünüyor. Üzerlerine kurgulanan teoriler ise her gün daha da artıyor.

 

Eser Adı: Gizemi Çözülmemiş Tarihi Olaylar

YazarAdı :Kolektif

Yayınevi : Karakarga Yayınları

Türü :Tarih

Sayfa Sayısı:128