Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gönül Dağı 122 Bölüm Fragman – 121. Bölüm İzle Full HD Tek Parça!

Gönül Dağı 122. Bölüm Fragmanı. Son Bölüm İzle! 121. Bölüm İzle – Yeni bölüm fragman. Gönül Dağı dizisi TRT izle, YouTube.

Gönül Dağı 122. Bölüm

Gönül Dağı en son 121. bölümü ile izleyici ile buluştu. Dizinin yeni bölüm fragmanı olan Gönül Dağı 122 bölüm fragman videosu da aranmaya başladı.

TRT1’in sevilen dizisi Gönül Dağı yayınlanmaya ve halen ilgi görmeye devam ediyor. Dizi büyük bir başarı yakaladı ve her bölümde izleyicinin beğenisini kazanıyor. Hem duygusal hem de eğlenceli sahneleri ile üst seviye bir dizi. Dizi 4. sezonuyla izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor.

Son bölümü yayın saati esnasında meşgul olduğu için izleyemeyenler için dijital ortamda yayınlandı. Hem son bölüm full izleme linkine hem de yeni bölüm fragman videosuna yazımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Gönül Dağı Son Bölüm İzle

Selma öğretmen, öğrencileri mantardan zehirlendiği için soruşturma sürecine girer. Öğretmenlik mesleği tehlikeye giren Selma üzüntüyle içine kapanır. Taner sözlüsünün yüzünü güldürebilmek için sürpriz nişan töreni hazırlamak ister. Bu sebeple amcaoğulları, Cemile ve Asuman’dan yardım ister. Nişan töreni sırasında Selma’yı kim ziyaret edecektir?

Elif ve Kenan sağlık ocağının bahçesinde kundağa sarılmış bir bebek bulur. Bebeğin aç olduğunu anlayan ikili kimden yardım isteyecektir?

Dişçi Musa, bozkırda Ciritçi ile karşılaşır. Dişçi Musa, Ciritçi’ye birisini aradığını söyler. Ciritçi nasıl yardım edecektir?

Hüseyin, nikah işlemlerini başlatmak için sevinçten havalara uçarken Adile’nin kimliğini kaybeder. Hüseyin kimliği bulabilecek midir?

GÖNÜL DAĞI 121. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Gönül Dağı 122. Bölüm Fragman

Gönül Dağı son bölüm fragmanı olan Gönül Dağı 122. Bölüm Fragmanı yayınlandığında yazımıza videosu eklenecek. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Yeni fragman videosu sayesinde bu soru yanıt bulacak.

TRT 1 ve Gönül Dağı dizisinin resmi sosyal medya hesaplarından yeni bölüm tanıtımı paylaşıldığı zaman yazıya videosu eklenecek. Ayrıca birçok YouTube kanalı yeni bölümde neler olacağı ile ilgili tahminlerini 122. bölüm fragmanı başlığı ile paylaşıyor. Resmi ve gerçek fragman yayınlandığı zaman yazımıza eklenecek.

Gönül Dağı Dizisi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı, bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatıyor. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı her cumartesi TRT1’de.

Ülkemizin çok önemli sorunlarına parmak basarak, sevgi, saygı, hoşgörü ve geleneksel değerlerimizle harmanlanmış samimi senaryosu ile izleyicileri hem duygulandıran hem de yüzlerinden tebessümü eksik etmeyen Gönül Dağı, üçüncü sezonda da gençleri girişimcilik konusunda motive etmeye ve onlara rehberlik etmeye devam edecek.

Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı‘nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor.

Gönül Dağı Oyuncuları

Berk Atan, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Ayten Uncuoğlu, Zümre Meğreli, Öznur Yağcı, Güliz Aybay, Sait Seçkin, Sevilay Gültekin, Hande Nur Tekin, Beril Karademir, Samet Arda Mercan, Ali Toptaş, Sercan İnceer, Mücahit Koçak, Cengiz Sezgin, Melis Sevinç, Eren Can Vurucu, Faruk Karagül, Özlem Mert Köseoğlu, Kadir Bertan, Mustafa Şahin, Ulaş İnan Torun.