Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GÖNÜLDEN GÖNÜLE SİNCAN

BAŞKAN ERCAN VATANDAŞ VE ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ERCAN VATANDAŞ VE

Seçildiği günden beri, sosyal belediyecilik anlayışıyla görevini icra eden Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, ilçe halkını yalnız bırakmıyor, vatandaş ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Site buluşmaları, cami ziyaretleri, semt pazarı ve esnaf buluşmalarıyla gönüllerde taht kuran Başkan Ercan, “Bütün çabamız, bu büyük gayretimiz; daha güzel, daha mutlu bir Sincan için” dedi.

Halkın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda projelerini büyük bir hızla gerçekleştiren Başkan Ercan, gelecek projeleri hakkında vatandaşlara bilgi veriyor, istişarelerde bulunuyor. Mahalle mahalle gezerek gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini veren Başkan Ercan, Menderes ve Osmanlı Mahallelerinde site sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Ercan cami ziyaretlerinde de bulundu, Yenikent Merkez Camii ve Eyüp Sultan Camii’nde cemaatle buluştu. Semt Pazarlarında vatandaşı selamlayan Başkan Ercan; Fevzi Çakmak ve Mustafa Kemal Mahallelerinde de esnafa “hayırlı işler” diledi. Gelecek projelerinden bahsedip fikir ve önerileri dinleyen Murat Ercan “Samimiyet kalplerin konuştuğu bir dildir. Bizim için yüce makam, gönüllerde yer bulmaktır. Güler yüz, hoş sohbet ve gelecek dönem projelerimiz hakkında öneriler de bulunan hemşerilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

“Arayı Açmayacak Sık Sık Buluşacağız”

Başkan Ercan gençleri de yalnız bırakmadı. Kültür Evi’nde gençlerle kahvaltıda buluşan Başkan Murat Ercan, “Gençlerle gönül bağımız var. “Şunu da yapsanız ne güzel olur” dedikleri ne varsa dinledik, notlarımızı aldık. Arayı açmayacak sık sık buluşacağız. Genç kardeşlerimin fikirlerine değer veriyor, her fırsatta onların görüşlerini alıyoruz. Onları önceleyen genç dostu eser ve projelerimize yeni dönemde de devam edeceğiz inşallah.” şeklinde konuştu.gonulden gonule sincan 2 gonulden gonule sincan 3 gonulden gonule sincan 5 gonulden gonule sincan 1 gonulden gonule sincan 4