Hakkı Eren “Eller Semaya Ordular Aksa’ya”
Köklü Değişim Dergisi yazarlarından Hakkı Eren resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;
Ya Rabbi! Senin rızanı kazanmak, Müslümanlar olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek ve insanlık onurunu yere düşürmemek adına bu Kadir Gecesi’nde doğusundan batısına memleketin her köşesinde Gazze için “Eller Semaya Ordular Aksa’ya” dedik.
Bu Ramazan’ın Gazze İçin Birlik Zamanı olması için gayret ettik. Sen şahit ol Ya Rabbi! Sen bu gece yaptığımız duaları kabul eyle! Gazze’yi yalnızlığa terk eden ve “İsrail” ile ilişki kuran yöneticileri rezil ve rüsva eyle. Bizleri Raşidi Hilafet Devleti eliyle birleştir ve yeniden izzetli ve kuvvetli kıl!
Ya Rabbi! Mazlumları unutan, umursamayan ve görmezden gelenlere misli ile muamelede bulun! Mazlumlara yardım eyle! Bizleri onları kurtarmak için memur eyle! (Amin Allahümme Amin)