Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Helil Kınay: Sokakta söylediklerimizi görevde gerçekleştirmeye geliyoruz

İZMİR  __Cumhuriyet Halk Partisi

İZMİR  __Cumhuriyet Halk Partisi Karabağlar Belediye Başkan Adayı Helil Kınay, gerçekleştirdiği esnaf ve muhtarlık ziyaretlerini sürdürdü.CHP Karabağlar Belediye Başkan Adayı Helil Kınay, Poligon Metro ve Fahrettin Altay Metro çıkışında sabah 7’de işe ve okula giden vatandaşlara simit ve ayran ikram ederek birlikte kahvaltı yaptı. Başkan adayını sabah saatlerinde karşısında gören vatandaşların şaşkınlıkları ve mutlulukları renkli anlara sahne oldu.

Karabağlar’da dayanışma büyük, herkes omuz omuza

Simit ve ayran ikramı sonrasında Fahrettin Altay Muhtarlığı’na giden Kınay, burada Muhtar İkbal Kaytancılar’ı ziyaret etti. Yapılan ziyaretlerle mahalledeki sorunlar ve çözümler ile ilgili değerlendirmeler yapan Kınay, “Karabağlar’da dayanışma büyük, herkes omuz omuza. Artık insanlarımız mutsuz, yorgun ve birbirlerini tanımıyorlar. Bizlerin birlikte o sıcaklığı ve samimiyeti büyütmesi lazım” dedi.

Ulaşım çalışmaları öncelikli başlayacak

Fahrettin Altay Muhtarlığı ziyareti sonrası mahalle esnafını ziyaret eden Kınay, esnafın dertlerini dinledi. Yaşadıkları yol problemlerinden bahseden vatandaşlarla sohbet ederek seçim sonrası çalışmalarını paylaştı.

 

Sokakta söylediklerimizi görevde gerçekleştirmeye geliyoruz

Fahrettin Altay Mahallesi ziyaretinin ardından DİSK Ege Bölge Temsilciliği’ni ziyaret eden Kınay, burada emekçilerle bir araya geldi. Evlere ve sokaklara girdikçe yaşanan yoksulluğun daha da büyüdüğünü gördüğünü  belirten Kınay, kendisinin de sokaklarda hak mücadelesinden geldiğini ifade ederek “Sokakta söylediklerimizi görevde gerçekleştirmeye geliyoruz” dedi.

helil kinay 28 subat 2

Desteğe hazırız, sizin yanınızdayız

DİSK ziyaretinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve PM Üyesi Yankı Bağcıoğlu ile bir araya gelen Kınay, yürütülen seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Basın Sitesinde oturan subay ve astsubay emeklileri ile buluşan Bağcıoğlu her türlü çalışmada Karabağlar’ın yanında olduğunu ifade etti.

 

Asıl mücadelemiz seçimden sonra

Yankı Bağcıoğlu ile buluşmasının ardından Kınay, Basın Sitesi Mahallesi Muhtarı Berna Soykan ile bir araya geldi. Belediye başkanı ile muhtarların ortaklaşa çalışması gerektiğini ifade eden Kınay,  Asıl mücadelemiz seçimden sonra. Bu mücadelemiz de 5 yıllık bir süreç olacak” dedi.

helil kinay 28 subat

Esnafın şikayetlerini dinledi

Basın Sitesi Muhtarlığı ziyaretinin ardından mahalle esnafını ziyaret eden Kınay, esnafın sorunlarını  dinledi. Sadece seçim çalışması yapılmadığını belirten Kınay,  çalışmaların hızla başlayacağını ifade ederek, “Plan ve projelerimiz hazır. 1 Nisan itibariyle tüm bu sorunlarınızı çözmek için hep birlikte çalışacağız” dedi.

 

Hayatım boyunca demokrasi, doğrudan katılım ve ortak yönetime inandım

Basın sitesi Mahallesi’ndeki esnaf ziyaretinin ardından Kınay, Belediye Meclisi Üyeliği Adayları ile birlikte Konyalılar Hasan Şeyh Derneği ve Konyalılar Seydişehirliler Derneği’ni ziyaret etti. Karabağlar’ın ülkenin her bir köşesinden gelen insanlara kucak açtığını ifade eden Kınay, “Ötekileştirmeden, insanlara kendilerini yalnız hissettirmeden dayanışmayı büyüteceğiz. Düşene bir el olacağız, onu kaldıracağız” dedi. Yeni İzmir’i Karabağlar’ın yaratacağını belirten Kınay, “Hayatım boyunca demokrasi, doğrudan katılım ve ortak yönetime inandım. Karabağlar’daki her bir sesi duymak zorundayız. Dayanışmayı Karabağlar’ın her yerine yayacağız” dedi.