Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hüseyin Köz Bizim Samsun Tv ‘ye Konuk Oldu

Hüseyin Köz Bizim Samsun

Hüseyin Köz Bizim Samsun Tv ‘ye Konuk Oldu

İyi Parti’nin Çarşamba Belediye Başkan Adayı Hüseyin Köz, Bizim Samsun Tv’de moderatör Gazeteci İsmet Aktaş ile yerel seçim sürecini değerlendirdi.

Hüseyin Köz ; halkla iç içe bir seçim kampanyası yürüterek dikkatleri üzerine çekiyor. Köz ve ekibi, projelerini anlatmak ve vatandaşların taleplerini dinlemek amacıyla Çarşamba’nın her köşesini ziyaret ediyor. Köz, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini belirterek, “Her kesimden vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz ve projelerimizi anlatıyoruz” dedi. Vatandaşlar arasında büyük ilgi gören Köz, seçilmesi durumunda Çarşamba’nın karşılaştığı sorunların üstesinden geleceklerini ve kucaklayıcı bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini ifade etti.

Mahalle toplantılarında Çarşamba halkıyla buluşan Köz, gençler için daha fazla istihdam sağlama sözü vererek, “Çarşamba’nın göç alacak potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz” şeklinde konuştu. Köz ayrıca belediyeciliğin siyasi partilerin arka bahçesi olmadığını, halka hizmet etmenin önemine vurgu yaparak, insan odaklı, nitelikli hizmetler sunacaklarını belirtti.

Hüseyin Köz, Çarşamba’nın sosyoekonomik yapısını iyileştirmeye yönelik projeleri ve insan odaklı yaklaşımıyla öne çıkıyor. Köz ve ekibi, Çarşamba’nın her bir ferdinin daha iyi bir hayat kalitesine sahip olması için çalışmalarına devam edeceklerini belirterek, Çarşamba’nın geleceği için birlik ve beraberlik çağrısı yapıyor.

https://www.facebook.com/100090891106680/posts/350697804636587/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

1711552159721