Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İMAMOĞLU: MİLLETİNİ TEHDİT EDEREK OY İSTEYENDEN, BU MİLLETİ ALLAH KORUSUN

KARTAL’DA AFET LOJİSTİK MERKEZİ

KARTAL’DA AFET LOJİSTİK MERKEZİ AÇILIŞINDA KONUŞTUKartal Belediyesi tarafından inşa edilen Neriman-Sami Türkdoğan Aşevi-Gıda Bankası ve Afet Lojistik Merkezi, CHP TBMM Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılımlarıyla hizmete girdi. “Göreve geldikten sonra, ‘Bu seçimi kazanmadınız’ dediler. ‘Hile’ dediler. ‘Hırsız’ dediler ve ‘Çaldınız’ dediler. İnsan, kendi gibi bilirmiş” diyen İmamoğlu’nun konuşması, bir vatandaş tarafından, “Siz de bizim kalbimizi çaldınız” sözleriyle bölündü.

Kartal1 scaled

İmamoğlu’nun vatandaşa yanıtı, “İnanın tek hırsızlığım o olacak, başka hiçbir şey olmayacak. Hayat boyu gönlünüzü çalmaya devam edeceğim” oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, seçim sürecinde, Hatay’ın ardından Ordu’da vatandaşları oy için tehdit eden ifadeler kullandığını hatırlatan İmamoğlu, “Bugün sizi tehdit eden, oyu alınca neler yapar neler. Hakkı, hukuku, marifetli insanlarımızın iradesini bile kendinde gören bir akıl, seçimden sonra neler yapar, neler.

Uskudar1 scaled

Milletimize, tabii ki onun tam tersini yapmayı, onun dediği kim varsa, ona oy vermemelerini tavsiye ediyorum. Niye biliyor musunuz? Ona ve o bu akla, sandıkta öyle bir ders verin ki, seçimden sonra kalan 4 yılında size deli gibi hizmet etmek zorunda kalsınlar” oldu.