Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İRFAN ÖZEN: BAŞARISIZLIĞINI BAŞARIMLA KAPATMAK İSTEYENLER ŞAHSIMA KUMPAS KURUYOR!

Adil Türkiye Partisi (ATP) Genel Başkan Yardımcısı İrfan Özen, Cumhur İttifakı Bursa Mustafakemalpaşa İlçe Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci’nin kendisine yönelik yerel bir gazeteye para karşılığı karalama kampanyası yaptırarak, itibarını zedeleyecek haber yaptırmaya çalışmasına ilişkin eleştiride bulundu.

Adil Türkiye Partisi (ATP)

Gerçekleştirdiği özverili çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren, her kesimin saygı ve sevgisini kazanan dürüst ve başarılı iş insanı İrfan Özen, geçtiğimiz günlerde Bursa’da yayın hayatını sürdüren Tarafsız Bursa Gazetesi’nin iftiralarla dolu saldırısına maruz kalmış ve bu karalama kampanyasına rağmen vatandaşlardan büyük destek görmüştü. Karalama kampanyaları devam ederken kendisi hakkında yalan haber yayımlayan sözde Tarafsız Bursa Gazetesi’nin Cumhur ittifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci tarafından fonlandığı ve bu haberi Başkan Adayı Beygirci’nin kasten yaptırdığı resmi belgelerle ortaya çıkınca Başkan yardımcısı İrfan Özen açıklamada bulundu.

“KARŞI ADAYI DESTEKLEMEMİZ AHMET BEYGİRCİ’Yİ ÇİLEDEN ÇIKARDI”

Saygınlığını her daim koruyan Başkan Yardımcısı Özen, konuya ilişkin yaptığı açıklamada siyaset etiği ve ahlakından bahsederek şunları söyledi:” Yerel seçim yaklaştıkça bazı belediye başkan adayı ve partiler başarıyla gündeme gelmek yerine bazı siyasiler üzerinden karalama kampanyalarıyla ve iftira politikalarıyla başarı elde etmeye çalışmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Cumhur ittifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan adayı Ahmet Beygirci’dir. Bizler siyasetçi olarak elbette bazı politikacıları desteklemekteyiz. Fakat bu desteklemelerimiz halkı dolandırmaktan mahkemelik olan Ahmet Beygirci tarafından yalan ve karalama kampanyalarıyla başka yere çekilmektedir.

“ALEYHİME PARAYLA YALAN HABER YAPTIRDI”
2021 yılında bir evi 3 kişiye satmaktan dolayı hakkında dolandırıcılık suçu ortaya çıkan, karşılıksız senetlerle vatandaşı kandıran (delil ve kanıtlar mevcut) Mustafakemalpaşa halkı tarafından sürekli şikayet edilen Ahmet Beygirci, trol gazete olarak isimlendirilen, kalemi belli olmayan, Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından para aldığını itiraf eden ve şimdi de fonlandığı Ahmet Beygirci’yi kötüleyen sözde Tarafsız Bursa Gazetesi’ne sırf CHP Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayını desteklediğim için hakkımda parayla (dekontlar ve yazışmalar mevcut) haber yaptırarak şahsımı, partimi ve siyasi hayatımı zedelemeye çalışmıştır. Benim kanun kaçağı olduğumu ve hakkımda yakalama emri olduğunu beyan etmiştir. KVKK suçu işlemiş ve kişisel verilerime gayri resmi olarak ulaşmıştır. Öte yandan Türk Ceza Kanunu’nu hiçe saymış ve adaleti küçümsemiştir. Benim bir suçum olsa ya da yakalama emrim olsa kolluk kuvvetleri gereğini illaki şimdiye kadar mutlaka yapmış olurdu. Sırf ben karşısındaki adayı desteklediğim için benim üstümden parayla karalama kampanyası yapabilecek kadar siyaset etiği ve ahlakından uzak bir kişidir.

“BU KİŞİNİN ADAY OLMASI TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NE HAKARETTİR!

Böyle bir karaktere sahip kişinin Cumhur ittifakı Belediye Başkanı olması da ayrı bir utanç vericiliktir. Bu kişilerin değil belediye başkanı olması apartman yöneticisi daha olması kabul edilemez bir gaflettir. Bu kişinin belediyeyi yönetecek olma ihtimali Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne  yapılacak en büyük ihanettir. Hiçbir vatandaşımız işini parayla halletmeye çalışan, insanlara kolayca iftira atabilme niyetine giren, başarısı ile değil de başkalarına attığı iftiralarla gündeme gelmeye çalışan, başarılarını projeleriyle değil de başka siyasileri ekarte etme güdüsüyle hareket eden bu kişinin yaptıklarını asla görmezden gelmemelidir.

“YALAN HABERLER, KUMPASLAR DEĞİL PLAN VE PROJELERLE GÜNDEME GELİNMELİ”

Benim başım dik, alnım ak. Geçmişte bir dava süreci geçirdim fakat adli ve siyasi sicilim tertemizdir. Bu dava üzerinden şahsıma yapılan bütün hakaret ve karalama kampanyalarını kınıyorum. Özel hayatımla siyasi hayatımı karıştırmak kimsenin haddi değildir  Şahsım adına parayla haber yazdıran iftiralarla dolu kumpaslar kurmaya çalışan bu kişiyi de temiz siyaset yapmaya davet ediyorum. Çünkü artık siyasette karalama kampanyaları,kumpaslar, iftiralar değil projeler, planlar konuşulmalıdır. Kimse benim başarım üzerinden kendisine siyasi malzeme yaratamaz. Kamuoyuna sevgi ve saygılarımla.