Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İspir’de Ahmet Erzurum ‘da Mehmet

İspir’de MHP Seçim Koordinasyon Merkezi yoğun bir katılımla açıldı. Açılış programına katılan İspirlilere seslenen Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Erzurum’da Mehmet’e İspir’de Ahmet’e oy verin, İspir hak ettiği  hizmetlere ulaşsın” dedi.

İspir’de MHP Seçim Koordinasyon

İspir’de Ahmet Erzurum ‘da Mehmet

İspir’de MHP Seçim Koordinasyon Merkezi yoğun bir katılımla açıldı. Açılış programına katılan İspirlilere seslenen Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Erzurum’da Mehmet’e İspir’de Ahmet’e oy verin, İspir hak ettiği  hizmetlere ulaşsın” dedi.

Açılışa Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti İl Başkan Vekili Mevlüt Doğan, MHP İl Başkanı Adem Yurdagül, İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mevlüt Özcan, AK Parti yönetim kurulu üyesi Mustafa Akarsu, AK Parti kadın kolları, MHP il yönetim kurulu üyeleri, Aziziye, Palandöken ve Yakutiye ilçe başkanları ile vatandaşlar katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve MHP İl Başkanı Adem Yurdagül’ü ilçe girişinde  dikkat çeken uzun bir araç konvoyu karşıladı. Cuma namazının ardından SKM açılışına geçti.


Önemli Mesajlar veren Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İspir için yapılan çalışmalara değindi. Seçimlerde yalnızca İspir’de değil, Türkiye’nin dört bir yanında çalıştıklarını belirten Başkan Sekmen, “ Oylarımızı kullanırken buna dikkat etmenizi istiyorum. Bugüne kadar Cumhur İttifakı olarak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Dün deselerdi ki ‘İspir’e doğalgaz gelecek, asfaltlar tamamlanacak, köye ulaşmayan yol kalmayacak, suyu akmayan nokta kalmayacak’  böyle bir şey olur mu, denirdi. Şuan bakıldığında İspir, bir şehir konumuna geldi. Bazı eksik hizmetlerimiz var yakın zamanda Ahmet kardeşimle beraber el ele vererek doğalgazı olmayan yerlere de doğalgazı ulaştıracağız” dedi.

Sekmen konuşmasını şöyle devam ettirdi. “Öyle bir netice alacağız ki Türkiye Erzurum’u konuşacak. Biz Erzurum’u sadece belediye hizmetleriyle değil turizmle, tarımla, sanayi ile buluşturacağız. Çünkü bizim başımızda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli var. Derler ki bir elin nesi var iki elin sesi var. Bu iki lider el ele verdi. Gerek ülkemizde gerek Azerbaycan’da, Libya’da, Akdeniz’de, Suriye’de destanlar yazıyoruz. Ülkemiz gösterdiği varlığı ile dünyanın gerçekten beşten büyük olduğunu ortaya koydu” ifadelerini kullandı.

“Erzurum’da Mehmet, İspir’de Ahmet”

Mehmet Sekmen, “Süreç boyunca elbette sıkıntılarımız, eksiklerimiz var ama bilelim ki sadece ülkemizde sorunlar yaşanmıyor. Güçlü olur, el ele verirsek bunlar geride kalacak. Bu süreç içerisinde biz şöyle bir slogan geliştirdik: “Erzurum’da Mehmet, İspir’de Ahmet. Cumhur İttifakı, Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti” dedi.

Erzurum MHP İl Başkanı Adem Yurdagül ise “Daha düne kadar haritada bizi parmakla gösterenlere ‘Dünya beşten büyüktür’ diyerek beş parmağımızı da haritanın ortasına basarak Türkiye Cumhuriyetinin dünyaya yön veren bir ülke olduğunu gösterdik. İttifakımıza zarar vermek isteyen kişiler ve oluşumlar olacaktır. Bizler 55. yılımızı kutladığımız Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir neferi olarak herkes bilsin ki sözleşme partisi niteliği taşıyan oluşumlar ve adayları sadece kendilerine ve İspire zarar vereceklerdir. Ben inanıyorum ki yüreği kavi, insanı mert İspir, bu yapılanlara geçit vermeyecektir. İspir Cumhur İttifakını yeniden göreve getirecektir” diye konuştu.

Yurdagül, “Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakının bir paydaşı olmaktan gurur duyuyoruz. İspir’de sağ omzumuza Büyükşehir Belediye Başkanımızı alarak sol omzumuza ise Cumhur İttifakımızın İspir Belediye Başkan adayını alarak sıkılmadık el bırakmayacağız. Kapı kapı dolaşarak zilleti 31 Martta sandığa gömerek Cumhur İttifakını da zaferle sonuçlandıracağız. Sizler var olduğunuz sürece bu ezanlar dinmeyecek, bu bayrak inmeyecek, vatan toprakları bölünmeyecek. Var olasın İspir” dedi.

Açılış konuşmalarından sonra  katılımcılara  plaket takdim edildi. Ardından okunan dualarla Milliyetçi Hareket Partisi İspir Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı yapıldı.

İspir Belediye Başkanı  resmi sosyal medya hesaplarından teşekkür mesajı paylaştı ; Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi’mizin ve Öztoprak Mahalle Konağı’mızın açılışlarını yaptık. Hayırlı olsun.  Açılış törenlerimizde varlıklarıyla bizleri onurlandıran Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mehmet Sekmen’e, MHP İl Başkanımız Sn. Adem Yurdagül’e, AK Parti İl Başkan Vekili Sn. Mevlüt Doğan’a, Ülkü Ocakları İl Başkanı Sn. Mevlüt Özcan’a ve tüm ilçe Ocak başkanlarına, AK Parti ve MHP’nin tüm ilçe başkanlarına, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkanları ve teşkilat mensuplarına, Büyükşehir Belediyemizin daire başkanlarına,
<span;>Belediyemizin emektarları tüm çalışma arkadaşlarıma, basınımızın kıymetli temsilcilerine, sivil toplum kuruluşu başkanlarına , muhtarlarımıza, esnaf kardeşlerimize, hanımefendilerimize, beyefendilerimize, çocuklarımıza,gençlerimize, Cumhur İttifakı’nın Cok kıymetli kardeşlerim yol arkadaşlarım SKM yönetimine, ve tüm İspir halkına teşekkür ediyorum.
#Cumhurİttifakı
#ispir
#Erzurum

Açılışın ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül ve İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun ile birlikte ilçede gezerek vatandaşları selamladı.