Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) şiddete karşı yürüttüğü Nar Projesi’ni yaygınlaştırmak için Denizli’ye gidiyor  

İGC NAR PROJESİNİ DENİZLİ’DE
İGC NAR PROJESİNİ DENİZLİ’DE ÇOĞALTACAK 
     
İZMİR _Medyada şiddet dilini dönüştürmek, şiddete karşı toplumsal farkındalığı yaygınlaştırmak amacıyla İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin yürüttüğü ‘Nar 2-Şiddete Karşı İletişim Projesi’ Denizli’de farkındalık ve eğitim çalışmaları yapacak.
Nar Denizli muhtarlar duyuru
İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi ve proje eğitmenleri yarın saat 11:00’de Denizli Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde muhtarlarla bir araya gelecek ve mahallelerde Nar elçiliği farkındalığı yaratacak. Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın katılacağı programda Psikolog Caner Sertdemir ve Avukat Birgül Değirmenci kadınları ve muhtarları bilinçlendiren çalışmalar yapacak.
Gazetecilere Şiddet Haberleri Eğitimi
Nar Mahalle Buluşmaları’nın ardından 04 Mayıs 2024 Cumartesi günü İzmir Gazeteciler Cemiyeti şiddete karşı doğru haber dilini yaygınlaştırmak için Denizlili gazetecilerle Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde bir araya gelecek. Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ev sahipliğinde gerçekleşecek organizasyon saat 10.00’da başlayacak. Prof. Dr. Sevda Alankuş ve Dr. Devrim İnce Denizlili gazetecilerin şiddet haberlerinde kullanmaları gereken görsel ve yazılı içeriklerde dikkat etmeleri gereken konuları anlatacak.
Hollanda Kraliyeti İnsan Hakları Programı desteği ile yürütülen ‘Nar 2-Şiddete Karşı İletişim Projesi’ İzmir, Manisa, Muğla ve Aydın’da da kadına yönelik erkek şiddeti ve çocuk istismarına karşı çalışmalarını sürdürecek.