Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İzmir TÜFAD’ta değişim istiyoruz.

İZMİR __Türkiye Futbol Antrenörleri
İZMİR __Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği İzmir  Şubesinde haziran ayında yapılacak olan genel kurul için başkan adayı Hasan Aral ekip arkadaşlarıyla bir araya geldi.
IMG 20240511 WA0019
BAŞKAN ADAYI HASAN ARAL
 Konuşmasında Antrenör arkadaşlarım, bizler, her hafta olduğu gibi bugün yine bir araya geldik ve bir kere daha sizleri konuştuk. İzmir’in çeşitli ilçelerinden, Yönetim Kurulumuzu oluşturan kıymetli yol arkadaşlarımla birlikte şehrimizdeki Futbol Antrenörlerinin şartlarını iyileştirme adına, hayali, göz boyayıcı taahhütler değil, somut olarak neler yapabiliriz onu konuşup  tartışarak  sizlerden aldığımız güç ve ekip arkadaşlarımızın katkılarıyla olgunlaştırmaya başladığımız aksiyon planımızı çıkarmaya çalıştık.
İKİNCİ EVİMİZ
 Hepimizin ortak kanısı ve isteği, İzmir Futbol Antrenörleri Derneğimizi tabela derneği olmaktan çıkarıp, sizlerin ikinci evi haline getirebilmek hepimizin ortak kararı olduğunu gördük   bizlerin bir araya gelmesi bir başlangıç ve beraberliği sürdürmek le çalışmamız  bir ilerlemedir.   Ekip arkadaşlarımız M. Murat Talay, İlker Karabacak, Koray Gündoğdu, Tayfun Kansoy, M. Emin Yılmaz, Gökhan Ersoy, Erinç Demirci, Cumhur Özkurt, Türkay Başaran, Hasan Yüksel, Erhan Özalp, Hasan Aral, Feriha Paylar, Mevlüt Arslan  ile  emin adımlarla devam diyoruz diye konuştu.