Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kadir İnanır Yoğun Bakıma Alındı

Yeşilçam’ın efsane isimlerinden Kadir İnanır (75), akciğerinde oluşan hafif enfeksiyon sebebiyle Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı.

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Kadir

Mart ayında beynine üçüncü kez pıhtı atması nedeniyle ameliyat geçiren usta oyuncu Kadir İnanır, yeniden yoğun bakıma kaldırıldı.

İnanır’ın hayat arkadaşı Jülide Kural, usta oyuncunun ciddi bir sağlık sorunu olmadığını belirtti. Kural, yaptığı açıklamada, “Fizik tedavi merkezinde tedavimiz devam ediyordu ancak akciğerinde görülen hafif enfeksiyon nedeniyle yeniden hastaneye döndük. Bu süreçte asla eve gitmedi. Bir hastaneden diğer fizik tedavi hastanesine geçiş yapmıştık. Yoğun bakımda 3. gündeyiz ama tedbir amaçlı. Çok uzun süre hastanede olması sebebiyle doktorları titiz davranıyor. Büyük bir rahatsızlık değil, entübelik de bir durum yok” dedi.

Kadir İnanır, Mart ayında beynine pıhtı atması sonucu geçirdiği operasyonun ardından sağlığına kavuşmuştu. Ancak son zamanlarda yaşadığı akciğer enfeksiyonu nedeniyle tekrar yoğun bakıma alınması, hayranlarını endişelendirdi. İnanır’ın durumu yakından takip ediliyor ve doktorlar, usta oyuncunun en kısa sürede sağlığına kavuşması için ellerinden geleni yapıyorlar.

Hayranları ve dostları, İnanır’ın bir an önce sağlığına kavuşması için dua ediyor. Yeşilçam’ın usta oyuncusunun sağlık durumu ile ilgili gelişmeler kamuoyuyla paylaşılmaya devam edecek.