Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kan donduran olay: Çobana kadın kıyafeti giydirip tecavüz ettiler!

Konya’da 2 koyun ve 1 keçiyi kaybeden çoban İ.B sürü sahipleri tarafundan önce dövüldü sonra kadın kıyafeti giydirilip tecavüze uğradı.

Konya'da 2 koyun ve

Mide bulandıran olay Konya’nın Beyşehir ilçesinde yaşandı. Çoban İ.K. (42) ve ortağı H.O.’nun (37) sürüsünü otlatıp, ağılda bakan İ.B. (22), 1 keçi ve 2 koyunu kaybetti. İ.K. ve H.O., İ.B.’den kaybolan hayvanların parasını ödemesini istedi. Çoban da bu parayı ödeyemeyeceğini söylemesi üzerine İ.K. ile ortağı H.O., İ.B.,’yi dövüp cinsel istismarda bulundu.

Yaşanan cinsel saldırıları da cep telefonuna kaydeden şüpheliler, çobanı görüntüleri yaymakla tehdit etti.

cobana tecavuz

TECAVÜZE UĞRAYAN ÇOBAN’IN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

İ.B., savcılıktaki ifadesinde “Kaybolan koyun ve keçinin parasını benden istediler. Veremeyeceğimi söylemem üzerine ikisi de bana cinsel saldırıda bulundular. Beni buna mecbur etmeye çalıştılar, cep telefonuyla kaydettiler. Karton kağıt üzerine bir sözleşme imzalattılar. Kur’an-ı Kerime el bastırarak ‘Ablamı ve annemi de size getireceğim’ diye yemin ettirdiler. Beni dövdüler ve şikayetçi olursam görüntüleri sosyal medyada yayınlayacaklarını söyleyerek şantaj yaptılar. Zaman zaman kadın kıyafetleri de giydirerek cinsel saldırıda bulundular. O yüzden şikayetçi olamadım” dedi.

Öte yandan hayvan sahipleri İ.K. ve H.O. ise ifadelerinde İ.B. ile rızasıyla, ‘şeytana uyarak’ cinsel ilişki yaşadıklarını, şantaj yapmadıklarını, görüntüleri kimseyle paylaşmadıklarını, suçlamaları kabul etmediklerini söyledi.