Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karabağlar aşkıyla sahadayız  İdeoloji değil icraat yarışındayız

Karabağlar’a umut değil icraatlarımız

Karabağlar’a umut değil icraatlarımız ile geliyoruz

İZMİR _ Karabağlar AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç, vatandaşlarla buluşmaya ara vermeden devam ediyor. Uzun yıllar kaymakamlık yaptığı ilçede gittiği her mahallede vatandaşlarla sohbet ederek istek ve taleplerini dinleyen, Tunç, “Bu seçim yarışında ideolojimizi değil icraatlarımızı yarıştırıyoruz. Çünkü Karabağlar’da yaşayan hemşerilerimiz artık ilçemizde yollardan, parklara, konutlardan sosyal alanlara gelişim istiyor. Çocukların, gençlerin sosyalleşeceği alanlar istiyor. Bu gelişim isteği ile daha çok çalışıyoruz. Daha çok anlatıyoruz. Karabağlar’da güzel günlere az kaldı” diye konuştu.

4 5 scaled

Hemşerilerimiz artık boş söylemlere inanmıyor

Sahada vatandaşların bahane ve söylemlere artık inanmadığını açıkça görüldüğünü söyleyen Tunç, “Sahip oldukları konfor alanlarından çıkıp vatandaşa hizmet götürmeyen belediye yönetimi karşısında, devletimize ve milletimize olan vefa borcumu belediye başkanı olarak devam ettirmek için Karabağlar’ın huzuruna aday olarak çıktık. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Hamza Dağ, Karabağlar’da Mehmet Sadık Tunç ile çocuklarımız, gençlerimiz için güçlü bir yönetim iradesi ortaya koymak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Gençlerimize spor ve sosyal alanlar kazandıracağız

Daha iyi bir gelecek için gençlere yönelik projeler üstünde çalıştıklarını vurgulayan Belediye Başkan Adayı Tunç, “Gençlerimize her daim destek olacağız. Spor alanları inşa edip tüm alanlarda başarılı olmaları için elimizden gelen tüm imkanları sonuna kadar kullanarak katkı sağlayacağız. Amatör kulüplerimizin kullanacağı sahaları inşa ederek ilçemizde yetişen sporcu sayısını arttıracağız. Bunun yanında kütüphaneler, gençlik merkezlerini ilçemize kazandırmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.