Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karabağlar’ın güçlü geleceğe kavuşmasına az kaldı

Karabağlar’da herkes mutlu olacak

Karabağlar’da herkes mutlu olacak

Karabağlar bahaneyle avutulmayacak, icraatla gelişecek

1 6

Karabağlar AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Sabahın erken saatlerinde başladığı programlarına balık haliyle başlayan, gün boyu ilçede bulunan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Tunç, “15 yıldır ilçeyi yöneten yerel yönetim anlayışı Karabağlar’ı unutmuş. Biz Karabağlar’ı İzmir’e öyle bir hatırlatacağız ki bundan sonra gençlerimizin cazibe merkezi Karabağlar olacak. Yaşam alanlarındaki sıkıntılardan bıktırılan vatandaşlarımızı, sahipsiz kalan cadde ve sokaklarımızı bahaneyle avutmayacağız, icraatla buluşturacağız. Karabağlar ’da herkes mutlu olacak” dedi.

3 6

Karabağlar’ı Unutanlar Yarınlarına İnanamayacakBugüne kadar en temel belediyecilik hizmetlerinde dahi vatandaşın her talebine bahaneyle cevap verildiğine dikkat çeken Tunç, “‘Hep bir bahane üretilmiş. Bunu sahada birebir yaptığımız görüşmelerde yakından tespit ediyoruz. Ama hemşerilerimizin artık tahammülü kalmamış. Adeta tarihi metruk binaya bakar gibi Karabağlar’a bir çivi dahi çakılmamış. 1 Nisan sabahı tarihte kalan Karabağlar için yeni bir dönem başlıyor. İcraatta, gelişimde yeni bir çağın başlangıcı olacak. İlçemizi hızlı bir şekilde yapacağımız sosyal- sportif alanlar, gençlik merkezleri ve alt yapı çalışmaları ile düzenleyeceğiz” dedi.

Çocuklarımız Maddi İmkansızlıklardan Dolayı Eğitimlerinden Geri Kalmayacak

Kendisinin devletin imkanları ile yatılı olarak okuduğunu ve bu yüzden daima devlete ve millete karşı büyük bir sorumluluk içinde hareket ettiğini sık sık dile getiren Tunç, 1 Nisan’dan sonra Karabağlar ‘da hiçbir çocuğun maddi imkansızlıklar sebebiyle eğitim hayatlarından geri kalmayacağını vurgulayarak, “Belediye olarak oluşturacağımız imkanlarla maddi sıkıntı yaşayan ve bu yüzden eğitim hayatına devam edemeyen öğrencilerimizi sonuna kadar destekleyeceğiz. Her türlü ihtiyaçlarında daima yanlarında olacağız. Yarınımızın teminatı gençlerimiz ile minik yavrularımıza sağlayacağımız eğitim desteğiyle de Karabağları’ mızı güzel yarınlara ve geleceğe hazır hale getireceğiz” ifadelerini kullandı.