Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kars Aradahan Iğdır Federasyonun Kars’ta Ziyaretlerde Bulundu

Kars Ardahan Iğdır Federasyonu Genel Başkanı Dr. Erdoğan Yıldırım’ın başkanlığında Kars’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

Kars Ardahan Iğdır Federasyonu

Kars Aradahan Iğdır Federasyonun Kars’ta Ziyaretlerde Bulundu

Kars Ardahan Iğdır Federasyonu Genel Başkanı Dr. Erdoğan Yıldırım’ın başkanlığında Kars’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirildi

Sarıkamış şehitleri anma programı kapsamında Kars’a gelen Kars Ardahan Iğdır Federasyonu yönetimi ve Genel başkanı Dr. Erdoğan Yıldırım, bugün Kars’ta AK Parti il başkanı Muhammet Sancar, AK Parti Merkez ilçe başkanı Mehmet Nuri Kişli ve akabinde ise Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak atanan Fatih Tekcan daha sonra ise Kars bölge İdare Mahkemesi başkanı Kerim Yonisoğluyu ziyaret ettiler.

IMG 20240108 WA0056 IMG 20240108 WA0054 IMG 20240108 WA0051 IMG 20240108 WA0050 IMG 20240108 WA0049 1

Ziyarette Kars Ardahan Iğdır Federasyonu Genel başkanı Dr Erdoğan Yıldırım, Türkiye sağlıklı kentler Birliği Genel Sekreteri Dr.Ahmet Recep Tekcan, Ankara Büyükşehir Belediyesi sosyal medya müdürü Faik Ece, siyasetçi ve iş adamı Dr. İmbat Muğla ve Serhat haber medya grubu, Yeni Türkiyem Gazetesi, sonsaathaberi.com yeniturkiyemgazetesi.com internet ve Gazetenin yönetim kurulu başkanı Seyfettin Düzçay ve beraberindeki heyet eşlik etti.