Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kazım Karabekir Mahallesi sakinleri, Başkan Demirel’i tebrik etti:

ETİMESGUT’TA HER ŞEY DAHA DA GÜZEL OLACAK

ETİMESGUT'TA HER ŞEY DAHA

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Kazım Karabekir Mahallesi sakinleri ile Hasan Kartal Camii Derneği yönetimini makamında ağırladı. Yeniden aday gösterilmesi dolayısı ile Başkan Demirel’e tebrik ziyaretinde bulunan mahalle sakinleri, birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel hizmetler gerçekleştireceğine inandıkları Başkan Demirel’e güvenlerinin ve desteklerinin tam olduğunu söylediler.

Ziyerette, vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerini dinleyerek sorularını cevaplayan Demirel, belediye hizmet ve yatırımları hakkında bilgi verdi; her şeyin daha da güzel olacağını söyledi.

‘ÇOK ÇALIŞTIK VE BİRLİKTE BAŞARDIK’

2009’da görevi tekrar devraldığı günden bu yana geçen 10 yılda çok çalıştıklarını ve Etimesgut’un bütün kesimleri ile birlikte güzel çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Demirel, “İnşallah birlikte çalışmaya, ilçemizi ve başkentimizi daha da ileriye taşımaya devam edeceğiz” dedi.

Etimesgut’un taşra kentten çağdaş kente büyük bir dönüşüm yaşadığını belirten Demirel, şunları söyledi: “İlçemize onlarca tesis, yüzlerce park ve yeşil alan kazandırdık. Birçok sosyal ve kültürel projeyi hayata geçirdik. Hemşehrimizin sandığı gibi belediyemizin çok fazla gelir kalemi yoktur. Herkes bizim yatırımlarımızın kaynağını soruyor. Biz tüm yatırımlarımızı, mevcut imkanlarımıza sahip çıkarak gerçekleştirdik. Gelirlerimizi ve giderlerimizi disipline ettik. Gelirlerimizi takip ettik, giderlerimizi kontrol altına aldık. Şehrimizin öncelikli ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hizmetler gerçekleştirdik. Halkımızın kaynaklarını en rantabl şekilde kullandık. Harcadığımız her kuruşta 600 bin Etimesgutlu’nun hakkının olduğunu bilerek davrandık. 10 yıl içinde gayrimenkul satışı yapmadığımız gibi, belediyemize yeni gayrimenkuller de kazandırdık”.

‘HER ŞEY DAHA DA GÜZEL OLACAK’

31 Mart yerel seçimlerinde cumhur ittifakının adayı olduğunu hatırlatan Demirel, Cumhur İttifakı’nın hem Etimesgut’ta hem de Ankara Büyükşehir Belediye başkanlığı seçimlerinde başarılı olması için çok çalışacaklarını belirterek, “İnşallah Etimesgut’ta her şey daha da güzel olacaktır. Hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Etimesgut’un değerine değer katmaya, daha da büyütmeye, daha da geliştirip güzelleştirmeye, hemşehrilerimizin yaşam kalitesi yeni yatırımlarımızla ve hizmetlerimizde daha da artırmaya devam edeceğiz” dedi.