Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Klip Bitti Kaygı Başladı !

Geçtiğimiz günlerde klip çekimini bitiren İsorhyme için kritik günler başladı. Enerjisi ile dikkatimizi çeken İsorhyme ‘nin enerjisi ‘ni kim veya kimler bitirdi ?

Geçtiğimiz günlerde klip çekimini

Klip Bitti Kaygı Başladı !

Geçtiğimiz günlerde klip çekimini bitiren İsorhyme için kritik günler başladı. Enerjisi ile dikkatimizi çeken İsorhyme ‘nin enerjisi ‘ni kim veya kimler bitirdi ?

Yeni bir tarz yeni bir haz diye başlayıp daha iyisi için vazgeçme ‘ye doğru giden yolda yürüdüğünü açıklayarak herkesi şaşırttı.

Dost’da Var Düşmanda !

Yapmış olduğum müzik tarzları yeni bir tarz olduğu için klibin çekilme sürecinin öncesinden bu zamana kadar çok yorulduk. Kısa geçmek gerekirse somut bir şey ortada olmadığı için sahne alma evresi için verdiğimiz çaba vaktimizi çalıyor. Piyasa müziklerimiz var fakat daha aranje ve kayıtları yapılmadı daha iyileri için müzikle alakalı eğitimler alıyorum. Başta bağlama eğitimi olmak üzere ney şan ve org eğitimi alıyorum.

Müzik Yayınları Gecikecek Şimdiden Özür Diliyorum !

Tek kişiyim ama herşeye koşamıyorum diyerek. Aranje ve mix Mastering hariç şarkı sözleri yazımı, Flow, kayıt, klip seneryosu, klip çekimi yönetmenliğini, ve PR bütçesini kendim yürüterek yetişmeye çalıştığını belirterek bunlar zamanla olacak işler diyerek sözlerine devam eden İsorhyme

Şuan ki rap müzik sanatçıları ile aynı kategori de olmak için verdiğim çabamı boşa çıkarmak istemiyorum. Şuana kadar herşey çok güzel gidiyordu fakat asıl zorluk şimdi başlıyor diyerek sözlerine devam etti.

Bugün bir şarkının kayıt mix Mastering ve klip bedeli 12-30 bin TL ‘leri bulurken 14 tane şarkımın klibini aynı günde çektiğimi umarım herkes anlamıştır. Şarkılarımı daha az miktarda bir ücretle projeleri böle böle aranjeleterek toplam maliyeti proje başına 1000 – 5 bin TL ‘ye kadar düşürdüm.

Bununla da sınırlı kalmayıp enstürman konusunda yatırımlar yaparak bunu da daha düşüğe indirip %100 ‘ünü kuracağım şirket bünyesinde yapılmasını sağlayacağım.

Yetenekli azimli ve kendine güvenen arkadaşlarım çok olduğu için birbirimize yardımcı olarak ekip haline geldik.

Reklam konusunda gerekli yatırımlar ve araştırma yapılmakta bundan kaynaklı da maddi anlamda güçlü olmak gerekiyor. Bu yüzden ötürü de müziklerden güzel sonuç alınması için hazır bir şekilde piyasaya girmek en doğrusu. Bu yüzden dolayı hepinizden özür dilerim

Nisan 1 ( Emirdağı ) Çıkacak Bundan Hiç Şüpheniz Olmasın !

Toplam klibi ile hazır olan 15 tane şarkım bulunmakta hepsinin 2 – 3 – 4 ay ara ile atılması 30 – 45 – 60 ay yapar bunu sene olarak hesaba katınca 2,5 – 3,5 – 5 yıl yapar bu da müzik ve üniversite eğitimim bitişi için ideal süredir. Bu sürenin sonunda tarzım da, müzik kulağım da, ve müzikalitem ‘de değişeceği için daha iyi sonuçlar ortaya çıkaracağıma inanıyorum.

Sanatçı Hemen Yükselmez Yükselir ve Düşmez !

Ebru yaşar, İbrahim Tatlıses, Derya uluğ, Simge, Zerrin Özer, Yıldız Tilbe, Serdar Ortaç ve Canbay Wolker gibi sanatçılar gibi olup ülkenin sanatçısı olmak varken çakal ve reckol gibi dönemin sanatçı olmak istemiyorum. Gittikçe gelişen ve geliştikçe yükselen bir özelliği taşıyarak aynı çıtaya yükselirim.