Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KRİPTO PARA DÜNYASINDA YENİ İSİM: Reeder

Reeder, geçtiğimiz dönemde rekor katılımla gerçekleştirdiği halka arzıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise teknoloji devi, kripto para sektöründe de iddialı bir adım atmaya hazırlanıyor. Reeder, kendi geliştirdiği kripto para birimi ReeCoin’i, önümüzdeki haftalarda piyasaya sürmeyi planlıyor. ReeCoin’in lansmanı ile birlikte, yatırımcıların ve kripto meraklılarının büyük bir ilgi göstermesi bekleniyor. İşte ReeCoin ile ilgili detaylar…

Reeder, geçtiğimiz dönemde rekor

Reeder şirketi son zamanlarda elektrikli araç sektörüne adım atacağını duyurmasının ardından şimdi de kripto para piyasasında yeni bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. KAP başvurusu, şirketin ReeCoin adında bir kripto para birimi geliştirdiğini ortaya koyuyor.

ReeCoin, Ethereum ağı üzerinde oluşturulan bir dijital para birimidir ve toplamda 500 milyon adet üretilecek. Bu miktarın 105 milyon adedi iki aşamalı bir satışla özel ve halka açık olarak piyasaya sürülecek. ReeCoin, kendi değerini koruyacak şekilde hem miktarının azalmasını sağlayacak bir yakma mekanizması hem de belirli bir süre sonra kendi blok zincirini devreye sokacak.

ReeCoin, Reeder firmasının ekosistemine entegre edilecek ve dijital para olarak kullanılacak. Bu, teknolojik ürünlerde özel indirimler sağlamak, stake yapanlara bonus puanlar vermek, yüksek işlem hızı ve düşük işlem ücretleri gibi avantajlar sunmak için kullanılacak. Ancak, Reeder markasının elektrikli araç projesinde ReeCoin’in rolü henüz netlik kazanmamış olsa da, muhtemelen AVAX ve TOGG gibi bir entegrasyon görebiliriz. ReeCoin’in piyasaya sürülme tarihi bu ay sonuna veya gelecek ayın başına denk gelecek şekilde planlanmış durumda olduğunu da belirtelim.