Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kurban Bayramı Bağışlarınız, Kanser Hastalarına Umut Olsun

Türk Kanser Derneği,” Kurban

Türk Kanser Derneği,” Kurban Bayramı Bağışlarınız, Kanser Hastalarına Umut Olsun” sloganıyla yaptığı çağrıda yapılacak bağışların hastaların tedavi süreçlerinde büyük bir fark yaratacağını belirtti.
Türk Kanser Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Burak Duruman, Kurban Bayramı, sevdiklerimizi hatırlamanın, dayanışmanın ve yardımlaşmanın önemli günlerinden biri. Kurban Bayramı yaklaşırken, kanserle mücadele eden milyonlarca hastaya ve ailelerine destek sağlayan Türk Kanser Derneği, kanser hastalarına umut olmak için çağrıda bulunuyor. Dernek, Kurban Bayramı’nda derneğe yapılacak bağışların, hastaların tedavi süreçlerinde büyük bir fark yaratacağını belirtti.

Kurban Bağışlarınız Umut Olacak
Türk Kanser Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Burak Duruman yaptığı açıklamada, “Türk Kanser Derneği olarak kurulduğumuz günden bugüne milyonlarca kanser hastamızın yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz. İmkânı kısıtlı kanser hastalarımızın tedavilerine destek oluyor, mücadelelerinde ekonomik zorluklarını hafifletmek için maddi ve ayni yardımlarda bulunuyor, Mucizevi Konaklama ve Yaşam Merkezi’mizde tedavi süreleri boyunca ücretsiz olarak konaklamalarını sağlıyoruz. Ayrıca beslenme danışmanlığı, psikolojik destek, ikinci görüş gibi daha pek çok ücretsiz hizmetimizle her zaman yanlarında olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Tüm bunları da vatandaşlarımızın kıymetli bağışları ile gerçekleştirebiliyoruz. Yaklaşan Kurban Bayramı’nın hastalarımıza umut olabilmesi için de tüm vatandaşlarımızdan desteklerini bekliyoruz. Yapılan Kurban Bayramı bağışlarını, kurban kesimi gerçekleştirmeden hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamak, zorlu mücadelelerinde onlara umut olmak üzere kullanıyoruz. Hastalarımız için, maddi ve manevi desteğin ne kadar önemli olduğunu bilmenizi isteriz. Unutmayın, her bağış bir umut, her umut bir yaşamdır.” ifadelerini kullandı.

Paylaştıkça Bayram Oluyor
Bu bayramda sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu anlar yaşarken, kanser hastalarına umut olmayı da unutmayın. Türk Kanser Derneği’ne bağış yaparak bir kişinin hayatına dokunabilir, onlara yaşama sevinci ve güç verebilirsiniz. Bağış yapmak isteyenler, bağışlarını aşağıdaki hesap numarasına yatırabilirler:
Akbank – Kasımpaşa Şubesi – TL Hesabı
Hesap Adı: Türk Kanser Derneği / IBAN: TR89 0004 6000 6888 8000 0301 55
Türk Kanser Derneği ve bağış yolları hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.turkkanserdernegi.org ziyaret edebilir veya 0212 238 30 30 numarasından derneğe ulaşabilirsiniz.