Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kuruluş Osman 143. Bölüm Fragman – 142. Bölüm Full İzle

Kuruluş Osman 143. Bölüm Fragman izle. 142. Bölüm full izle. Kuruluş Osman dizisi yeni, son bölüm fragmanı.

Kuruluş Osman 143. Bölüm

Kuruluş Osman dizisi 27 Aralık Çarşamba günü 142. bölümü ile izleyicisi ile buluştu. Hemen ardından Kuruluş Osman 143. bölüm fragmanı merakla beklenmeye başladı. Peki yayınlanmış olan son bölümde neler oldu? Yeni bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar…

Kuruluş Osman hem Türkiye’de hem de dünyanın farklı ülkelerinde ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizinin bir sezon daha yayınlanması bekleniyordu ve beklendiği gibi de oldu. Kuruluş Osman yeni sezonda da yayınlanmaya devam edecek. Bu sezon dizi 5. sezon bölümleri ile izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kuruluş Osman Son Bölüm İzle

atv, Kuruluş Osman dizisi ile çok büyük ve uzun soluklu bir başarı yakaladı. Dizinin son bölümü olan 142. bölümü 27 Aralık Çarşamba 2023 tarihinde yayınlanmıştı. Yayın saati esnasında diziyi meşgul olduğu için izleyemeyenler için öncelikle son bölümde neler olmuştu hatırlayalım. Full ve tek parça izleme linki özetin altına eklenmiştir. Ayrıca yeni, son bölüm fragmanı olan 143. bölüm fragman videosu da yayınlandığı an yazı sonuna eklenecektir.

Orhan Bey, Mehmet Bey’in Holofira’yı istemeye gittiklerini duyar! Öfkeden küplere biner. Holofira’yı gidip almak ister fakat Osman Bey ona engel olur!
BEYLER, KARACELASUN’A KARŞI!
Orhan, Alaeddin ve Mehmet Beyler; Karacelasun’a karşı var güçleriyle savaşırlar. Karacelasun’un üstünlüğü nasıl kırılacaktır?

ÜSTAT GERA İÇİN YOLUN SONU MU GELİYOR?
Osman Bey, takas meselesinde Yakup Bey’e kimin akıl verdiğini sorgular. Oklar, Ayhan Ağa’yı göstermektedir. Osman Bey’in içine düşen şüphe onu hakikate nasıl götürecektir? Üstat Gera’nın gerçek yüzü nasıl ortaya çıkacaktır?

YAKUP BEY VE MEHMET BEY ARASINDA NELER YAŞANACAK?
Yakup Bey, Mehmet’in düştüğü tuzağı büyük zayıflık olarak görmektedir. Bu zafiyetin bedelini nasıl ödetecektir?

OSMAN BEY’İN İNTİKAMI
Osman Bey, şehitlerinin intikamını almak için Karacelasun’la karşı karşıya gelir. Osman Bey ve Karacelasun’un çarpışması nelere sebep olacaktır?

GONCA HATUN VE ALAEDDİN BEY YÜZLEŞİYOR
Gonca Hatun ve Alaeddin Bey yüzleşir. Fakat Gonca, Alaeddin’in beklediği cevabı vermemiştir. Alaeddin ise Gonca’ya inanmaz. Alaeddin şimdi ne yapacaktır?

HOLOFİRA’NIN TEYZESİ OLIVIA GELİYOR
Yakup Bey’ler Holofira’yı teyzesi Olivia’dan isterler. Holofira’nın rızası var mıdır? Olivia ve Holofira’nın cevabı ne olacaktır?

ORHAN BEY ŞİMDİ NE YAPACAK?
Mehmet’in Holofira’yı istemeye gittiğini öğrenen Orhan küplere biner. Orhan şimdi ne yapacaktır?

KURULUŞ OSMAN 142. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kuruluş Osman 143. Bölüm Fragman

Kuruluş Osman yeni, son bölüm fragman videosu paylaşıldığı an yazımıza eklenecektir. Kuruluş Osman 143. Bölüm fragmanı, son bölüm fragmanı yayınlandığında yazımıza eklenecektir.

Kuruluş Osman 143. Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın

Kuruluş Osman Oyuncuları Ve Canlandırdıkları Karakterlerin İsimleri

Burak Özçivit (Osman Bey), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Özge Törer (Bala Hatun), Emre Bey (Orhan Bey), Mirza Bahattin Doğan (Yakup Bey), Gökhan Atalay (Yunus Emre), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Deniz Hamzaoğlu (Bayındır Bey), Berk Erçer (Konur), Sevil Akı (Saadet Hatun), Emre Dinler (Mehmet Bey), Ömer Faruk Aran (Alaeddin Bey), Leya Kırşan (Fatma Hatun), Ecem Sena Bayır (Holofira), R. Aybars Düzey (Vasilis), Belgin Şimşek (Gonca Hatun), Begüm Çağla Taşkın (Ülgen Hatun), Fatih Ayhan (Baysungur), Alpaslan Özmol (Gürbüz Alp), Tezhan Tezcan (Temirboğa), Murat İnce (Gürdoğan), Selim Makaroğlu (Atmaca), Adil Şahin (Kara Ali), Burak Ekinci (Gökmen), Turpal Tokaev (Turahan), Murat Boncuk (Aykurt), Ali Osman Arıkbaş (Çocuk Cerkutay)