Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Lal Denizli Çeşme’nin yeni belediye başkanı oldu

9 / 100 İZMİR
9 / 100

İZMİR _Lal Denizli, Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) belediye başkan adayı olduğu Çeşme’de seçimi kazandı. Lal Denizli, Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı oldu.

LAL DENİZLİ, ÇEŞME’NİN İLK KADIN BELEDİYE BAŞKANI OLDU

Lal Denizli, CHP’den aday olduğu Çeşme’de seçimi kazandı. Lal Denizli,  oyların yüzde 53,74’ünü alarak Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı oldu.

1aH6TD1QYUO4Qqpl65Qh7g

LAL DENİZLİ: SİZLERİN REFAHI İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Lal Denizli yaptığı açıklamada, “Teşekkürler Çeşme! Çeşme halkının teveccühü ile, önümüzdeki beş yıl boyunca büyük bir onur ve gururla Çeşme’ye Başkanlık yapacağım. Gençlik kollarında başlayan   ana kademe yöneticisi olarak devam eden bazen sade üye olarak devam eden 14  seneme eylemlerde yediğimiz dayaklara,kapı kapı mahalle mahalle broşür dağıttıgımız yılları  düşündüm ve teşekkür ettim.Şimdi  o ilk heyecan gibi Çeşmemize hizmet için çalışacağım. Ben inandım sizler inandınız ve birlikte başardık.Bana Çeşmenin ilk kadın Belediye Başkanı olma mutluluğunu yaşatan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Yediden yetmişe tüm yurttaşlarımıza hizmet edecek, sizlerin refahı için çalışacağım;  beni bu göreve layik gören Genel Başkanım Özgür Özel’ e  MYK  üyelerimize ,  üst kurulumuza ve Çeşmemize güven aşılayan  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Cemil Tugay’a teşekkür ediyorum  ‘ifadelerini kullandı.

LAL DENİZLİ KİMDİR?

A Milli Futbol Takımı’nın yanı sıra Galatasaray ve Beşiktaş’ın da eski teknik direktörlüğünü yapan Mustafa Denizli’nin kızı olan Lal Denizli, 1991 yılında dünyaya geldi.

Lal Denizli, Pierre Loti Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nü bitirdi ardından Uluslararası İlişkiler üzerine yüksek lisans yaptı.